پارک انیمه
کارتون رد پای آبی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+---- انجمن: انیمیشن های دوبله شده (/forum-77.html)
+---- موضوع: کارتون رد پای آبی (/thread-5432.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: کارتون رد پای آبی - !Miss Elsa - 2015/05/24 05:31 PM

اره منم خیلی دوسش میداشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مخصوصا اون پسره رو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کوچیک میشد میرفت تو نقاشی هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم نقاشی میکشیدم که کوچیک شم برم توشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون رد پای آبی - Princess Kimia - 2015/05/24 06:43 PM

خیلی باحال بود
میس السا منم همیشه همین فکرو داشتم

RE: کارتون رد پای آبی - Sweet Aida - 2015/06/04 06:17 PM

(2015/05/24 05:31 PM)'غذای خوشمزه' نوشته شده توسط:  اره منم خیلی دوسش میداشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کوچیک میشد میرفت تو نقاشی هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم نقاشی میکشیدم که کوچیک شم برم توشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بعضی موقع ها هم میرفت توی قاب عکس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چقدرهم شیرکاکائو میخوردن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درکل خیلی باحال بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون رد پای آبی - ayda - 2015/09/17 01:11 AM

(2015/06/04 06:17 PM)Sweet Aida نوشته شده توسط:  
(2015/05/24 05:31 PM)'غذای خوشمزه' نوشته شده توسط:  اره منم خیلی دوسش میداشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بعضی موقع ها هم میرفت توی قاب عکس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چقدرهم شیرکاکائو میخوردن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درکل خیلی باحال بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من اونو وقتی بچه بودم نگاه میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همیشه هرجا میرفتیم دنبال رد پای آبی می گشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون رد پای آبی - ciel - 2015/09/17 07:39 AM

من ردپای آبی رو خیلی دوست داشتمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
همیشه بعدش بابام بازی میکردیم من باید با پیدا کردن نشانه ها چیزایی که بابام قایم میکرد رو پیدا میکردمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: کارتون رد پای آبی - aika_chan - 2015/10/20 08:33 PM

این یکی از کارتون های مورد علاقه بچگیم بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifعاشق نشستن رو صندلیش و حل ماجرا بودمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کارتون رد پای آبی - ♥☼poopak☼♥ - 2015/10/20 09:07 PM

من وقتی بچه تر بودم عاشق این کارتون بودم همیشه میدیدمش.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کارتون رد پای آبی - Dr.lolo - 2015/10/20 11:57 PM

منم عاشقش بودم و همش نیگا میکردم ولی خیلی کارتون باحالی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون رد پای آبی - Nao-chan - 2015/10/21 01:03 AM

آخییی! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif این منو یاد بچگیام انداخت تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif وقتی بچه بودم میشستم همچین با شوق نگاش میکردم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
یادش بخیر تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif خیلی دوسش داشتم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif مخصوصا جاهایی رو که میپرید تو تابلو تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ولی فک کنم اگه الآن بشینم نگاش کنم باید حتما تا یه ماه قرص اعصاب بخورم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون رد پای آبی - !Web Prince - 2015/10/21 02:45 PM

(2015/10/21 01:03 AM)Nao-chan نوشته شده توسط:  آخییی! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif این منو یاد بچگیام انداخت تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif وقتی بچه بودم میشستم همچین با شوق نگاش میکردم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
یادش بخیر تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif خیلی دوسش داشتم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif مخصوصا جاهایی رو که میپرید تو تابلو تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
ولی فک کنم اگه الآن بشینم نگاش کنم باید حتما تا یه ماه قرص اعصاب بخورم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وااااا!!! حالا چرا قرص اعصاب اونم تا یه ماه؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه