پارک انیمه
از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ (/thread-13452.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ - gisoo - 2016/05/05 10:47 AM

اره خیلی خوشم میاد

RE: از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ - ملیکا ایچیزن - 2016/05/06 06:56 AM

آره
خوشم میاد
مگه چشه

RE: از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ - ☯Demon☯ - 2016/05/07 02:49 PM

بعضی از صداهاشون خوبه و بعضی ها هم واقعا یا کلفت یا مسخرس و اصلا به خود شخصیت انیمه نمیخوره
درکل معمولین

RE: از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ - آلیس بکهام - 2016/06/14 09:11 PM

من عاشق صدای هیروشی کامیا دوبلور لوی و یاتو ام،همینطور دوبلور کاناتو و یوکینه و ارن(اسمشو یادم نمیاد)

RE: از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ - an Uchiha - 2016/07/12 03:31 PM

بنظرم صداها تقریبا شبیه به هم هستن...یعنی خیلی تنوع ندارند بخاطر همین خیلی کاراکترها صداهایی با حالتهای یکسان دارن...
مثلا هوتارو انیمه ی ائوهارو ایکس کیکانجو و ناروتو ازوماکی حالت های حرف زدن عصبانی شدن و ذوق کردن یکسانی داشتند .
صداهای خاص بینشون کم پیدا میسه... ولی خب به شخصه انینه هارو فقط با دوبله ژاپنی میبینم و حس و حال دیگه ای داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ - anageraal - 2016/07/31 06:39 PM

واااای من خیلی خوشم میاد مخصوصا از صدای لوسی و جرارد در فیری تیل مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ - ayda - 2016/08/03 12:31 PM

نه اصلا خوشم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
صداهاشون خیلی نازکه...!

RE: از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ - ♥☼poopak☼♥ - 2016/08/03 01:59 PM

از نظر من دوبلور های مردی که برای شخصیت اول مرد میزارن در برخی انیمه ها نه همشون صدای خیلی بم و در برخی موارد غیر قابل شنیدنی داره اما شخصیت های مرد دیگه خیلی بهتره...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif

و درکل برای دوبلور های زن تا به حال مشکلی ندیدم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifومیشه گفت تا حدودی خوشم میاد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifولی صدای اونا هم بچه گونس کمی...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

RE: از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ - Rin.kagamine.len.kagamine.1 - 2016/08/07 08:59 AM

صداهاشون خیلییییی باحاله...
مخصوصا صدای ناروتو تو انیمه ی ناروتو و صدای یو تو انیمه ی پایان جهان یا اخرین اسرافیل... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوبلورای انیمه ای خیلی باحالن...مثلا ی دوبلور 40 سالشه صدای یه شخصیت 5 دوبله میکنه...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ - Loobia - 2016/09/13 03:45 AM

وای من عاشق صداهاشون هستم
از خانم جونکو میناگاوا وحشتناک خوشم میاد: دوبور ریوما و یه چن تای دیگه
یوشیتسوگو ماتوکا: دوبلور کیریتو هم صدای معرکه ای داره
هاروکا توماتسو: دوبلور آسونا رو هم خیلی دوست دارم