پارک انیمه
خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ (/thread-16187.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Tachikawa Mimi - 2015/09/02 03:42 PM

خواب دیدم تو انیمه ی دیجیمون داریم از یه صخره بالا میریم که یهویی پیدمون ظاهر میشه!
بعد پرتمون میکنه پایین!منم از خواب میپرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه بارم خواب دیدم من و دیجیریتر ها تو کلاس درس نشستیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعدش یادم نمیاد چی شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته تا حالا هزاران بار خواب دیجیمون دیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شبا هم بافکر دیجیمون میخوابیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ببینین چقد بهش علاقه دارم دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - ***zahra*** - 2015/09/02 06:19 PM

خواب انیمه شاهزاده تنیس و فوتبالیستها رو دیدم اما یادم نمیاد چی دیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Sasuke - senpai - 2015/09/04 01:20 AM

من خواب عاشقان شیطانی رو دیدم .
دیدم سوبارو و آیاتو میخوان منو بکشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - minoom - 2015/09/04 08:24 AM

من خواب انیمه عشق من رو دیدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: خوابی که تاحالا دیدید و مرتبط به انیمه بوده؟ - koti - 2015/09/13 05:54 PM

من خواب اسورد ارت انلاین رو دیدم . خیلیم باحال بوووود. خواب دیدم خواهرم وارد بازی شده و گیر افتاده . منم رفتم تو بازی تا نجاتش بدم . خیلیم با کیفیت بود.

RE: خوابی که تاحالا دیدید و مرتبط به انیمه بوده؟ - aiden.na - 2015/12/09 02:49 PM

من کلا خیلی خواب انیمه ای میبینمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif
ولی شاهکار ترینشون خواب انیمه سونیک بود که با زبان انگلیسی ژاپنی و زیرنویس فارسی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/54.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/54.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - Emma Hunter - 2016/01/11 10:07 PM

خواب انیمه عاشقان شیطانی رو دیدم.
دیدم همه شون بهم چسبیدن دارن خون میخورن.بعد یویی هم مرده بود.

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - ملیکا ایچیزن - 2016/01/11 10:36 PM

سرزمین کوچولوها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و شازادگان تنیس ( آقا من بیشتر وقتا خواب شاهزادگان تنیس می بینم ، آخرین باری که دیدم سه روز پیش بود ، ریوما میخواست دماغشو عمل کنه .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - ciel phantomhive - 2016/01/12 11:22 AM

من یه بار خواب دیدم داریم با تیم ریکایدای و سیگاکو توتوله بازی میکنیم؟خیلی باحال بود

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - hast¥a - 2016/01/13 01:07 PM

بنده يبار خواب ديدم تانكا جادوگر شده(!!!) سباستينو تبديل به كتاب كرده داره از توش ورد ميخونه رو سيل بدبخت امتحان ميكنه:/