پارک انیمه
تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ (/thread-25923.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - cheryl - 2019/09/17 11:54 AM

من تاحالا دو نفر رو به دیدن انیمه تشویق کردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Clara - 2019/09/17 12:00 PM

یه نفرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خودش اندازه صد نفرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاز منم زده بالا یعنیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - monika81 - 2019/10/18 02:57 PM

۳ سال پیش کل کلاسمونو من و دوستم تشویق کردیم
اولین انیمه ای که بهشون دادیم عاشقین شیطانی بود بعد دث نوت....

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - diana king - 2019/12/27 12:05 AM

من سه نفرو دعوت کردم ک یکیشون خ خوب جواب دادن اون دوتای دیگه زیاد خوششون نیومد ولی فکر کنم سعی کردن ب روم نیارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - X Phoenix X - 2019/12/27 12:52 AM

دیگه آمارش از دستم در رفتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خب اصولا ۹۰ درصد شون به جمع ما ملحق نمیشن اون ده درصد ولی جای شکر دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - niko.s.p - 2019/12/27 09:42 PM

من همکلاسیامو خیلی تشویق میکردم!!
گرچه هیچکدومشونو نتونستم اوتاکو کنمو همشون بیشتر مسخرم میکردن که حال داری باوااا و ازین حرفا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ~

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - آتیش پاره - 2021/02/22 11:08 AM

تقریبا یه 10 نفری تشویق کردم.... چهارتاشون اوتاکو شدن... بقیشونم گفتن مگه من مث بعضیا بچم؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه