پارک انیمه
خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ (/thread-16187.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - ♥☼poopak☼♥ - 2016/03/09 07:58 PM

2 بار خواب آواتار آنگ دیدم. البته خواب قهرمانان تنیسی هم یادمه دیدم. البت موضوعشو یادم رفته.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

خواب دیدم جای کاتارام.فیلم تکرار میشد.من کاتارا بودم ولی آنگ منو با اسمم صدا میزد وهمین طور بقیه. خلاصه اون قسمت بود که رفته بودن زیر بین جلبکا ومرد درختی رو دیدن که با آبی که درون در ختا جریان داشت آب افزاری میکردند. و...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - هیکاری - 2016/03/10 09:06 AM

من یه بار خواب دیدم دیجیریترشدم

یه بارم خواب دیدم دیجیریترشدم دارم بایه پوکمون مبارزه میکنم

کلا من همیشه خواب دیجیمون رومیبینم کهدارم با کاراکتر های انیمه های دیگه مبارزه میکنم ÷یروز هم میشم

من یه بار حتی توخواب یه دیجیوایس برای خودم طراحی کردم فوق العادددددددددددددددده پپپیشرفتهههههههههه

اخه یه بارم دیدم اگومون وتای دارن با روبو جت مبارزه میکنن

اگومون برنده شد

من حتی توی ذهنم 18 فصل ازدیجیمون روخیالی ساختم حتی کاراکتر ها
هاشو فقط حیف که نمیتونم روی کاغذ بیارمشون

یه بارم دیدم پوکمون ودیجیمون باهم متحد شدن

خواب دیدن درمورد انیمه ها خیلی باحاله

یه بارم دیدم کلی بازی دیجیمون برا کامپیوتر اومده

همش دارم من میگم ها یکیتون یه حرفی بزنه تازه یه بارم دیدم دیجیمون های بد به همون شهری که نجات رباتیک توشه حمله کردن اونام نمیتونن جلشونو بگیرن دیجیریترا که میا اعزای نجات رباتیک چشاشون ازحدقه درمیاد

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - cheryl - 2016/03/10 02:22 PM

چه بد من اصلا خواب انیمه نمی بینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ - 2016/03/10 02:32 PM

(2016/03/10 02:22 PM)'mitsoko' نوشته شده توسط:  چه بد من اصلا خواب انیمه نمی بینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه قبل خواب زیاد انیمه ببینی و بهش فک کنی حتما خوابشو میبینی تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - H92111 - 2016/04/16 01:47 AM

نارتو رو وقتی بچه تر بودم خخ

RE: خواب کدوم انیمه رو دیدی؟ - princess.s - 2016/04/16 05:37 AM

دفترچه مرگ!!! تو خواب سکته کردمااااا!!!

RE: خوابی که تاحالا دیدید و مرتبط به انیمه بوده؟ - Neron999 - 2016/04/23 10:34 PM

من خواب یه انیمه ترسناکو دیدم که فک کنم هی ساخته نشده و ساخته مخ خودم بوده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سه نفر بودیم با یه روحی یا چیزی تو این مایه ها اون روحه یکیرو تسخیر میکنه بعد از این خنده شیطانی هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: خوابی که تاحالا دیدید و مرتبط به انیمه بوده؟ - Hitara - 2016/04/23 10:42 PM

من که زیاد خواب انیمه اب می بینم ولی یکیشون این بود که رفتم تو ناروتو و ساسکه رو تا می خورد زدم یه بارم وقتی بچه بودم خواب دیدم که سوباسا و تارو و ایشیزاکی اودن خونمون بعد سوباسا و تارو داشتن ظرف می شستن سوباسا میشست تارو هم آب میکشید البته گفتما بچه بودم بچه

RE: خوابی که تاحالا دیدید و مرتبط به انیمه بوده؟ - Ryoma - 2016/04/24 05:14 PM

قهرمانان تنیس
فوتبالیست ها
بازرس کنان
و.............
زیاد دیگه خلاصه بخوام توضیح بدم تا فردا صبح طول می کشه

RE: خوابی که تاحالا دیدید و مرتبط به انیمه بوده؟ - shizuko yagami - 2016/04/24 05:29 PM

خواب دیدم لایتو داره میاد سمتمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif واااایتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
رجی اومد گوششرو کشیدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif