پارک انیمه
اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ (/thread-26863.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - dot. - 2016/10/21 03:01 PM

میشکونمش:/ چه انتظاری دارین خب؟

لیام رانت؟؟؟؟

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - Dazai.B - 2016/10/24 10:24 PM

هیچی یکم باهاش حرف میزنم و میرم ... خیلی عادی ...

شارلوت ...؟؟؟؟

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - dot. - 2016/11/03 10:59 PM

رنگ میریزم روش:/

گریفین؟(چین بابای اوز)

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - Dazai.B - 2016/11/03 11:10 PM

میزنم تیکه تیکش میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پودرش میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعدشم میریزمش تو یه پلاستیک میندازمش تو سطل آشغال مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ادگار ؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - dot. - 2016/11/03 11:12 PM

کی هس این یارو؟ ادگار سینکلر؟؟

سلام میکنم:/  وظیفه ی هر دوک مودبیه:/

ایدا واسالیوس؟؟؟

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - Dazai.B - 2016/11/03 11:20 PM

هان ؟؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اول دورو برو نگاه میکنم تا اسکار نباشه بعدش میرم باهاش اختلات میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اکو ؟؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - dot. - 2016/11/03 11:22 PM

چی؟من؟اکو؟رد میشم!!!!!

جک؟؟؟؟

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - Sherlock Holmes - 2016/11/16 10:33 AM

یقه شو میگیرم تا هرچی راجع به تراژدی سابریه میدونه بهم بگه !

اوز ؟!

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - dot. - 2016/11/16 07:01 PM

موهاشو میگیرم که بره اونور

شلی رینزواث؟

RE: اگه یکی از کاراکتر ها تو سازمان پاندورا پشت سرت باشه چیکار میکنی؟ - 2rsa - 2016/11/17 07:03 AM

میگم تو کی هستی؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبرو بگو گیلبرت بیاد! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گیلبرت؟