پارک انیمه
کلوپ طرفداران تماری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+---- انجمن: باشگاه هوادارن (/forum-262.html)
+---- موضوع: کلوپ طرفداران تماری (/thread-10646.html)

صفحه‌ها: 1 2

کلوپ طرفداران تماری - an Uchiha - 2013/12/08 10:13 PM

سلام به همه ی دوستان...هرکس از این شخصیت ناروتویی خوشش میاد میتونه بیاد و در موردش اینجا گفت و گو کنه.....

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران تماری - invierno - 2014/02/18 09:39 PM

من ازش خوشم مياد شير زنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران تماری - ساکورا اوچیها - 2015/04/17 08:31 PM

آره منم باهات موافقمن شیرزنه اما همیشه به شیکامارو میگه بچه!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif
آخه چرا؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

RE: کلوپ طرفداران تماری - زاواره - 2015/05/24 06:23 PM

من از تماری خیلی خوشم میادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
خیلی آدم قویه و محکمیهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
به هیچ بنی بشری هم الکی رو نمیدهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کلوپ طرفداران تماری - زاواره - 2015/05/24 06:24 PM

عاشق این دیالوگشم اونجا که به شیکامارو میگه:
تو قوی رفتار می کنی،ولی لاف های توخالیت بدجوری معلومن احمقمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران تماری - Princess Kimia - 2015/05/24 06:26 PM

من ازش خوشم میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی قویهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شیرزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران تماری - mikaze ai - 2015/08/18 07:29 AM

به قول بقیه دوستان شیرزنه
اولین دختری که تو انیمه ش دوس دارم تماریه
خیلی خوشگلو قویو محکمه

RE: کلوپ طرفداران تماری - Arararagi - 2015/08/18 08:51 AM

تماري خيلي خوفهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خيلي هم قويهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با دل و جرعت هم كه هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولي من اصلا خوشم نمياد كه شيكامارو رو مسخره ميكنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران تماری - Soul Killer - 2015/09/05 09:48 AM

دوسش..............دارم..............

RE: کلوپ طرفداران تماری - زاواره - 2015/10/20 12:22 AM

تماری
1.شجاع و نترستصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
2.رک و راستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
3.قوی و محکمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
4.آواتار آنگ ناروتوتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
5.ضایع کننده ی شیکاماروتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
6.باهوش و استدلال کننده ی قویتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
7.واقع بین و عمل گراتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
8.خشن،خوف و خفنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
9.یک کلام ختم کلام تماری نمونه امید تیممونهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif