پارک انیمه
اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+---- انجمن: سرگرمی (/forum-275.html)
+---- موضوع: اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ (/thread-11264.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ - Uchiha Matin - 2014/01/31 02:37 PM

اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟

لطفا تو نظرسنجی هم شرکت کنید

RE: اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ - Uchiha shady - 2014/01/31 02:52 PM

سوال سختیه
خیلی سخت ولی اگه اوچیهایی بودم ارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
البته بعد از کشتنش پشیمون میشدم و کلی گریه میکردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ - one piece - 2014/01/31 02:53 PM

اره
بعدشم چشمم قدرت باحال میگرفت

RE: اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ - .::Mikasa::. - 2014/01/31 07:25 PM

نه اگه بکشم یه عمر عذاب وجدانش باهامه یهو دیدی دست به خودکشیم زدم
دوستم واسم مهمتره تا منافع خودم و قبیلم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ - uchiha Alireza - 2014/01/31 08:08 PM

به سادگی با دندون رگشو قطع میکردم

RE: اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ - an Uchiha - 2014/02/06 01:45 AM

تو این حالت میگم نه...
شاید اگه نینجا بودم حسم عوض میشد...

RE: اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ - Yuri - 2014/03/16 01:35 PM

نه نمیتونستم این کارو کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ - _SAMIN_ - 2014/03/16 01:48 PM

به هیچ وجه این کارو نمی کردم....

RE: اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ - tired - 2015/01/29 10:23 AM

اره حتما مطمین باشید
دوست دوسته اما اگه بحث خانواده بود عمرااااااااااااااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ - سیما - 2015/01/29 03:00 PM

اره دوستت کیه کورا لطفا ازش اجازه بگیر بعد بگو( اره منم کورش میکردم هیچی تازه میکشتمش)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه