پارک انیمه
آدم برفی ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: هنرکده (/forum-61.html)
+--- موضوع: آدم برفی ها (/thread-11311.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

آدم برفی ها - Deunan - 2014/02/06 04:17 PM

سلام دوستای گلم!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توی این چند روزی که برف اومد آدم برفی درست کردین؟؟؟؟عکسشو بذارین اینجا ماهم ببینیم!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آدم برفی ها - Deunan - 2014/02/06 04:18 PM

اینو دخترداییم درست کرده:

RE: آدم برفی ها - one piece - 2014/02/06 04:19 PM

لعنتی من عکسشو ندارم اه
به طوال دو متر یا سه متر در پهنای 1 متر درست کردم

RE: آدم برفی ها - Deunan - 2014/02/06 04:19 PM

اینم آدم برفی تمام برفی من!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دیگه حوصله نداشتم واسش دکمه و شال و این چیزا بذارم!!!!البته آدم برفیم خیلی کوشولو بود!!!!

RE: آدم برفی ها - Deunan - 2014/02/06 04:20 PM

اینم یه بچه آدم برفی خیلی کوشولو!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آدم برفی ها - Deunan - 2014/02/06 04:21 PM

روی برف یه قلب کشیدم توش نوشتم AP!!!!

RE: آدم برفی ها - Deunan - 2014/02/06 04:22 PM

(2014/02/06 04:19 PM)one piece نوشته شده توسط:  لعنتی من عکسشو ندارم اه
به طوال دو متر یا سه متر در پهنای 1 متر درست کردم
چرا انقدر عصبانی هستی؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اشکال نداره!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آدم برفی ها - Deunan - 2014/02/06 04:43 PM

شنبه بازم عکس از آدم برفی های دوستام و فامیلامون میارم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آدم برفی ها - an Uchiha - 2014/02/06 07:08 PM

حیفه که باز نمیشدن ولی اون دوتا اخری رو که دیدم خیلی خوشم اومد...

RE: آدم برفی ها - Shina Uzumaki - 2014/02/06 07:20 PM

اااااااااااااااا ما برف نداااااااااااااااریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حسودیم شد!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه