پارک انیمه
کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: بسکتبال کوروکو - Kuroko no Basket (/forum-362.html)
+--- موضوع: کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ (/thread-13899.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ - aiso - 2014/06/21 09:31 PM

کدوم شخصیت ها اگه با هم باشن شکست ناپذیر میشن؟؟؟؟؟؟
من که میگم خود کوروکو و کاگامی با هم بیستنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ - Merida - 2014/06/21 10:15 PM

من هنوز بازی اکاشی و ندیدم پس فقط در مورد تیم هایی که بازیشونو دیدم نظر میدم
به نظر من کوروکو و ائومینه یا کوروکو ائومینه و کاگامی

RE: کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ - aiso - 2014/06/21 10:23 PM

(2014/06/21 10:15 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  من هنوز بازی اکاشی و ندیدم پس فقط در مورد تیم هایی که بازیشونو دیدم نظر میدم
به نظر من کوروکو و ائومینه یا کوروکو ائومینه و کاگامی

جون من بازی اکاشی رو ندیدی؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ - Merida - 2014/06/21 10:29 PM

اسپویل دادم که مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مانگاشو می خونی؟

RE: کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ - aiso - 2014/06/21 10:34 PM

(2014/06/21 10:29 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  اسپویل دادم که مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مانگاشو می خونی؟

پ ن پمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس واسه چی میخواستم ترجمش کنم؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ - ♥Riko Aida♥ - 2015/01/01 06:17 PM

کاگامی وائومینهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ - Merida - 2015/01/01 06:25 PM

(2015/01/01 06:17 PM)'♥Riko Aida♥' نوشته شده توسط:  کاگامی وائومینهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

مشکل اینجا س که این دوتا باهم همکاری نمی کنن بخوان بهم پاس بدن سر امتیاز گرفتن بیشتر رقابت می کنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خوب آره این دوتا باهم خیلی قوی میشن
مخصوصا اینکه آئومینه ری اکشن های فوق العاده سریعی داره . کاگامی هم بهترین پرش و داره .

RE: کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ - ♥Riko Aida♥ - 2015/01/01 08:44 PM

ائومینه و کوروکو هم قوی میشن

RE: کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ - aiso - 2015/01/02 10:23 AM

ائومینه و اکاشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
یه لحظه تصور کنینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی باحال میشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اون قدرت خفن اکاشی و چشم امپرورش یا به قول مری EEمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همراه با ری اکشنای سریع ائومینهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت ها اگر با هم باشن خیلی قوی میشن؟؟؟ - anne13 - 2015/01/25 07:48 PM

کوروکو و کاگامی که عالینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاگامی و ائومینه هم خوبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاید ائومینه با کوروکو هم خوب باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه