پارک انیمه
نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: حمله به غولها - attack on titan (/forum-390.html)
+---- موضوع: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan (/thread-14053.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - Merida - 2014/06/30 08:27 PM

به نظر شما تا اینجا انیمه چه نقصی داشت و اگه شما جای نویسنده بودین چی کار می کردین؟

لطفا در مورد مانگا ننویسید.

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - vampire girl - 2014/08/19 05:47 PM

هیچی از نظر من این انیمه عالیه و ب نقص
فقط اگه جا کارگردان بودم انقدر طرفدار رو منتظر نمیذاشتم و زود سیزن ۲رو درست میکردم!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - کاگامی - 2014/09/05 07:12 AM

اگه من جای کارگردان بودم حتی ارن هم می کشتم
گذشته از شوخی، من بیشتر به این که غول ها از کجا امدن می پرداختم

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - dante - 2014/12/31 09:31 PM

به نظر من هیچ نقصی نداره.
فقط خدا کنه هرچه زودتر فصل دومش هم بیاد. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - makan parsi - 2014/12/31 10:12 PM

سلام.

این انیمه فقط قدری نقص های داستانی داره که البته زیاد به چشم نمیاد
مثلاً : گروهایی که اینقدر باهوش بودن که کمربند سه بعدی رو درست کنن

چرا نتونستن به جای توپ ها ، نیزه های بزرگ با هدف های دقیق درست کنن مطمعناً ساختنش آسون تر بود
و غول ها رو حتی از جلو هم میتونستن شکست بدن.

----------------------------------

یه چیز دیگه که نمیدونم ایراد انیمه هست یا نه؟

بیشتر شبیح یه سوال که برای خودم پیش اومده ارن در قسمت اول در خواب اتفاقات آینده رو میبینه!
و ناگهان از خواب بیدار میشه ، میکاسا هم که بالا سرش بود میگه چرا داری گریه میکنی؟

در حالی که ارن خودش هم نمیدونه چرا گریه میکنه ، با توجه به این که تو خواب دیده بود مادرش توسط یه غول خورده میشه
راحت میشه حدس زد که گریش بخواطر چیه.

در کل انیمه ی عالییه مورد علاقه خودم ، تجربیات لیوای به عنوان یه فرمانده دسته خیلی واقع گرا هستن
انگار واقعاً اونجا صحنه ی جنگه .

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - ART"E"MISS - 2015/01/17 10:31 PM

من که نقصی نمیبینم ولی  همین که سیزن 2 اینقد دیر میاد اذیتم میکنه...(اصلشم همینه....طرفدارا رو تشنه تر میکنن)

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - dante - 2015/01/18 09:30 AM

(2015/01/17 10:31 PM)'ARTE"MISS' نوشته شده توسط:  من که نقصی نمیبینم ولی  همین که سیزن 2 اینقد دیر میاد اذیتم میکنه...(اصلشم همینه....طرفدارا رو تشنه تر میکنن)

حالا این سیزن دو کی قراره بیاد؟

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - makan parsi - 2015/01/18 09:48 AM

(2015/01/18 09:30 AM)'dante' نوشته شده توسط:  
(2015/01/17 10:31 PM)'ARTE"MISS' نوشته شده توسط:  من که نقصی نمیبینم ولی  همین که سیزن 2 اینقد دیر میاد اذیتم میکنه...(اصلشم همینه....طرفدارا رو تشنه تر میکنن)

حالا این سیزن دو کی قراره بیاد؟

سلام

سیزن دوم انیمه مبارزه با تایتان ها در سال 2016 میاد که واقعاً دیره با 3 سال اختلاف نسبت به زمان پخش که 2013 بود.

فصلش رو درست یادم نیست فکر کنم فصل تابستان میاد. در کل تابستان سال 1395

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - "Maryam" - 2015/01/31 07:12 PM

به نظر منم این انیمه نقصی نداشت ولی...
من درگیر قسمت 15ام.وقتی ارن میاد پیش لیوای میگه من کجا بخوابم به گوشه سمت چپ
قسمت پایین نگاه کنید زمین شیب دارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifمن به هر کی میگم،میگه نه،ندارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif
البته زیاد مهم نیستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نقص انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - Petra - 2015/02/01 03:57 PM

من یه مشکل دارم در مورد این ادمایی که غول میشن... مث همون خود eren... تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif
چون spoil به حساب میاد کسایی که کامل ندیدن نخونن! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif