پارک انیمه
قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: حمله به غولها - attack on titan (/forum-390.html)
+---- موضوع: قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan (/thread-14055.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - Merida - 2014/06/30 08:44 PM

به نظرتون قوی ترین غول کدومه ؟ چرا

RE: قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - abaneh - 2014/06/30 09:20 PM

همون که اول از همه اومد دیوار رو شکست .
غولها اسم داشتن ؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

RE: قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - کاگامی - 2014/06/30 09:25 PM

از نظر من غول زن از همه قویتره البته شاید بخواطر بی رحمیش باشه ولی من همیشه از شخصیت های مرموز خوشم میومد

RE: قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - Merida - 2014/06/30 09:27 PM

غول ها فکر کنم نژاد دارن ( من دارم از تو ویکی پدیا نگاه می کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) بعد برای هر نژادیش یه نمونه اورده . چند تاشون هم اسم دارن

RE: قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - losi love2 - 2014/07/22 11:56 AM

فکر نکنم اسم داشته باشن ولی همون غوله که پوست نداشت ماهیچه بود خیلی هم دندون داشتتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifدیوار رو شکست اونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - amirmohammad - 2014/07/22 12:02 PM

اگه مانگاش رو خونده باشین
اتفاقا ضعیف ترین غول همون قولی هستش
که دیوار رو خراب کرد
به نظرم غول زره پوش از همشون قوی تره(همون غولی که به توپ خانه حمله کرد)

RE: قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - losi love2 - 2014/07/22 12:04 PM

ولی از چه نظر اون قوله قوی نیستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gif

RE: قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - amirmohammad - 2014/07/22 12:25 PM

(2014/07/22 12:04 PM)'losi love2' نوشته شده توسط:  ولی از چه نظر اون قوله قوی نیستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gif

اون غول دارای سرعت کم و عکس العمل پایینیه
تا به خودش بجنبه بهش حمله شده
تنها نکته مثبتی که داره قدرت بالاشه

RE: قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - losi love2 - 2014/07/22 12:28 PM

شما میگید سرعت کم ولی می تونه نا پدید شه

RE: قدرتمند ترین غول در انیمه حمله به غول ( Shingeki no Kyojin (attack on titan - amirmohammad - 2014/07/22 12:31 PM

(2014/07/22 12:28 PM)'losi love2' نوشته شده توسط:  شما میگید سرعت کم ولی می تونه نا پدید شه

پس شما انیمه اش رو کامل ندیدین
قضیه اپدید شدنش ربطی به توانایی این سری
غولها نداره
این غولها به دلیل دیگه ای ناپدید میشن