پارک انیمه
اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه یا انیمیشنی بهت پیشنهاد ازدواج یا... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه یا انیمیشنی بهت پیشنهاد ازدواج یا... (/thread-14836.html)

اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه یا انیمیشنی بهت پیشنهاد ازدواج یا... - Dimitrix - 2014/08/04 09:06 PM

1-اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه ای بهت پیشنهاد ازدواج بده:
اول دوست داری کدوم شخصیت بهت پیشنهاد بده ... دوم از کدوم انیمه هست؟ بعد در جوابش چیکار میکنی و چی میگی؟

2-اگه موقعیتی پیش بیاد که بتونی به یه شخصیت انیمه ای پیشنهاد ازدواج بدی:
اول دوست داری کدوم شخصیت باشه ... دوم از کدوم انیمه هست؟ بعد در جوابت فکر میکنی چه عکس العملی نشون بده؟

-من خودم بعدا جواب میدم چون ...

و لطفا مدیران اگه خواستن قفل کنن یا به بایگانی منتقل کنن اول یه نظری بدن بگن دلیلش چیه که اگه تونستم خودم درستش کنم!

RE: اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه یا انیمیشنی بهت پیشنهاد ازدواج یا... - Merida - 2014/08/04 09:44 PM

این تاپیک مشکل داره . این انجمن جای این حرفا نیس . .. قرار نیس فکر و ذهنمون و با این چیزا مشغول کنیم . موضوع های بهتری برای گفتگو هست .

RE: اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه یا انیمیشنی بهت پیشنهاد ازدواج یا... - tired - 2014/08/04 09:45 PM

خوب دوست دارم دیسکو بهم پیشنهاد بده!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تو انیمیشن هپی تری فرندز!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

در جوابش اول جیغ میزنم بعد داد میزنم ارهههههههههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه یا انیمیشنی بهت پیشنهاد ازدواج یا... - ♥animpark princess♥ - 2014/08/04 09:45 PM

شدو
از انیمه ی سونیک
با اجازه ی بزرگترا بله

RE: اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه یا انیمیشنی بهت پیشنهاد ازدواج یا... - Dimitrix - 2014/08/04 09:56 PM

(2014/08/04 09:44 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  این تاپیک مشکل داره . این انجمن جای این حرفا نیس . .. قرار نیس فکر و ذهنمون و با این چیزا مشغول کنیم . موضوع های بهتری برای گفتگو هست .

خوب بگین جای چه موضوع هاییی هست من اونو بزارم!

RE: اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه یا انیمیشنی بهت پیشنهاد ازدواج یا... - Merida - 2014/08/04 10:02 PM

می تونی در مورد انیمه ای که دوست داری صحبت کنی
می تونی مثلا بپرسی اگه جای کریتو تو سورد ارت بودی تو فلان سکانس چی کار می کردی؟
نمی دونم این کراکتر این کارش درست بود یا نه
کدوم قدرت فلان کراکتر و رو دوست داری
سوال هایی که درباره فلان انمیه داری و بپرس

از این طور چیزا

در ضمن اینو اضافه کنم :

من فقط نظرم و به عنوان یک کاربر گفتم . مدیرش تصمیم می گیره که بمونه یا نه ^_^

RE: اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه یا انیمیشنی بهت پیشنهاد ازدواج یا... - Honoka - 2014/08/04 11:03 PM

تارو میساکی !!
توی فوتبالیست ها!!
باکمال میل میگم باشه!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه یا انیمیشنی بهت پیشنهاد ازدواج یا... - tototo - 2014/08/04 11:10 PM

دوستان لطفا تاپیک هایی در این مورد نزنید! در صورت تکرار اخطار داده می شود.

اگه شخصیت محبوبت تو یه انیمه یا انیمیشنی بهت پیشنهاد ازدواج یا... - tototo - 2014/08/04 11:10 PM

این تاپیک قفل شد
{username}