پارک انیمه
اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... (/thread-15440.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... - شینیگامی - 2012/04/25 05:05 PM

اگر مجبورت کنن فقط یک انیمه رو ببینی.و دیگه هیچ انیمه ی دیگه ای رو تا اخر عمرت نبینی.کدوم انیمه رو نگاه میکنی؟؟

RE: اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... - sahele_sheni - 2012/04/25 05:09 PM

ایوزاوا مید سامامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... - farshad - 2012/04/25 05:16 PM

من هنوز تصميم نگرفتم اما احتمالا يا سوباسا بود فكنم

RE: اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... - Mohabat69 - 2012/04/25 06:28 PM

در این جور مواقع من انیمه ای رو انتخاب می کنم که همچنان در حال ساخت و ادامه باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه اینکه همشو یکباره ببینی و تموم شهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و داستان بسیار خوبی داشته باشه

RE: اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... - !Web Prince - 2012/04/25 06:57 PM

این تاپیک مربوط به بخش بحث های عمومی انیمه ای میشه و به اون بخش منتقل میشه

RE: اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... - احمد - 2012/04/25 07:10 PM

یک انیمه ارو انتخاب میکنم که از خوندماغ بمیرم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شوخی کردم وانپیس دراگون بال هم خوبه چون قسمتاش طولانیه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما نه فقط دث نوت اگه فرجه بدن قسمت اخر کد گیاس رو هم ببینم عالی میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... - farshad - 2012/04/25 07:19 PM

شينيگامي جون من يه بار تاپيكها رو دقت كن بزن ... دوباره هادي منتقلش كرد جاي درست ...

خب من اصلا ترجيح ميدم اگه انيمه اي باشه كه اجازه بدن 2 تا ببيني يكي ديگم انتخاب ميكنم اما فعلا اگه يكي باشه و اگه بگن تو اگه سوباسا رو نخواي انتخاب كني چي رو انتخاب ميكني منم دراگون بالو انتخاب ميكردم ...

RE: اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... - hell butterfly - 2013/10/31 01:53 PM

بلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... - Grimmjow Jeagerjaques - 2013/10/31 01:56 PM

بلییییییییییییییییییییییییییییییییچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ

RE: اگر بهت اجازه بدن فقط یک انیمه رو ببینی و... - ♥Amon♥ - 2013/10/31 01:58 PM

کاپیتان سوباسا همون فوتبالیست ها نمی شه منو اینقدر نذارین تو آنپاس