پارک انیمه
دوست دارین کدوم شخصیت بمیره؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+--- موضوع: دوست دارین کدوم شخصیت بمیره؟ (/thread-15477.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

به نطر شما کی توی انیمه ی ناروتو باید بمیره؟ - سوبامه چان - 2013/12/19 12:23 PM

به نطر شما کی باید بمیره؟

RE: به نطر شما کی توی انیمه ی ناروتو باید بمیره؟ - losi love - 2013/12/19 01:06 PM

ساسکه ی احمق باید بمیرهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

دوست دارین کدوم شخصیت بمیره؟ - pooyansj - 2014/09/12 08:21 PM

دوست دارین کدوم شخصیت انیمه ناروتو بمیره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچرا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بین شخصیت خوبا
من خیلی دوست دارم کارین بمیره همش دنبال ساسکه هست حتی بعد از اینکه ساسکه سعی کرد اونو بکشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: دوست دارین کدوم شخصیت بمیره؟ - uchiruko - 2014/09/12 11:50 PM

ساسکه و اوبیتومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست دارین کدوم شخصیت بمیره؟ - *Ariana* - 2014/09/13 12:09 AM

فقط و فقط مادارا خیلی حرصمو در میـــــــــــــارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

RE: دوست دارین کدوم شخصیت بمیره؟ - Speed-Boy - 2014/09/13 12:32 PM

من دوست دارم ساسکه و ساکورا کشته شن
ساسکه ساکورا رو تو جنگی که به پا کرده(هنوز تو انیمه نیومده)بکشه و ناروتو هم عصبانی بشه و ساسکه رو بکشه

RE: دوست دارین کدوم شخصیت بمیره؟ - bita_r - 2014/09/13 12:35 PM

مادارا منم با mizuko موافقم.

RE: دوست دارین کدوم شخصیت بمیره؟ - pooyansj - 2014/09/13 03:16 PM

از الان به بعد بین شخصیت خوبا دوست دارین کی بمیره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (شخصیت بدا آخر یه جوری می میرنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: دوست دارین کدوم شخصیت بمیره؟ - aiso - 2014/09/13 03:33 PM

دوست دارم اینو بمیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعدشم ساکورا بعد کارین بعد اوبیتومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست دارین کدوم شخصیت بمیره؟ - levin - 2014/09/13 04:04 PM

این ساکورا بمیره، انیمه حال میاد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif