پارک انیمه
تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+---- انجمن: سرگرمی (/forum-396.html)
+---- موضوع: تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis (/thread-16168.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis - Merida - 2014/11/09 01:20 PM

تخیلی ترین و عجیب ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis به نظر شما کدومه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه توضیح بدین

RE: تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis - R.Tezuka - 2014/11/13 11:05 AM

خب به نظر من صد در صد محدوده ی تزوکاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis - Kidou - 2014/11/15 11:42 PM

من كه حساب كردم...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif
بيش تر از 70 % حركاتشون از لحاظ فيزيكي غير ممكنه...
اخه كجاي دنيا توپ از كنار زمين خارج ميشه،دور ميزنه بر ميگرده؟؟؟!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif
البته سو تفاهم نشه! من خودم عاشق اين چيزاي سر كاري امتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/33.gif

RE: تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis - Clara - 2014/11/16 02:23 PM

همشون غیر ممکنن.مثلا درایو بی.نمیشه اصلا توپ این شکلی بخوره زمین بعدش هم مگه چه قدر طول میکشه تا توپ بره تو زمین ریوما که  اینهمه میدوه وسر میخوره دوباره میپره؟؟؟؟؟!!!!!!!!

RE: تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis - Akaito - 2014/12/03 08:31 AM

محدوده تزوکا هستش.آخه مگه ممکنه که توپ بیاد به طرفت؟

RE: تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis - سهیل 21 - 2015/02/02 04:19 PM

محدوه ی تزوکا و دراب شات و ضربات سه گانه فوجی

RE: تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis - X Phoenix X - 2015/02/13 07:20 PM

حرکت تخیلی که قربونش برم تواین انیمه مثل نقل ونبات از اسمون میباره
ولی...یاکمی تفکرمتوجه میشیم...محدوده ی تزوکا...

RE: تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis - ***zahra*** - 2015/02/14 11:03 AM

محدوده تزوکا خیلی تخیلیهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

RE: تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis - Kidou - 2015/02/27 09:16 PM

این انیمه بعد از فوتبالیست ها تقریبا تمام قوانین فیزیکی ثابت شده طی 100 سال اخیر رو کاملا با خاک یکسان میکنه... اصلا کلا عنصر مخربی ست تمام حرکاتشون...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif
واسه همینه که طرفدار این انیمه ام دیگه!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تخیلی ترین حرکت بازیکن تو انیمه prince of tennis - عشق انیمه - 2015/04/05 02:44 PM

محدوده تزوکا مگه میشه توپا بیاد پیشت..