پارک انیمه
بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی (/thread-16267.html)

صفحه‌ها: 1 2

بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی - Merida - 2014/11/21 11:02 AM

به نظر شما بهترین /بدترین انیمه کوتاه و بلند از نظر داستان پردازی کدومه؟

چرا؟

می تونین چند تا انیمه اسم ببرید
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهلطفا سعی کنین توضیح بدینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسپم ندید لطفا : مثلا من بابالنگ دراز و خیلی دوست دارم چه ربطی داره به سوال؟

ممنونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی - !Melody - 2014/11/21 11:24 AM

من از بین انیمه های بلند دی گری من رو انتخاب میکنم. چون داستانش طوریه که آدمو یهویی از یه موضوعی به موضوع دیگه یی میرسونه. همچنین از لحاظ تخیل هم عالی داستان پردازی شده و تاجایی که تونسته گذشته شخصیتاشو نشون داده.

RE: بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی - Michiru - 2014/11/21 02:14 PM

پریتی کیور ۵گوگو و قصر آسمان از لحاظ این که تقریبا وقتی فیلماشونو نگا میکنی توی خیال هات غرق میشی !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خلاصه سبک تخیلی خیلی دوس دارم مثلا توی انیمه قصر آسمان دختره به وسیله ی سنگ گردنبدیش از اون بالا تو آسمون آروم اومد پایین !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی - anne13 - 2014/12/08 07:01 PM

با اینکه آخرش بد بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifولی دث نوت خیلی باحال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آدمو برای دیدن ادامش جذب میکرد رقابت بین ال و لایت هم خیلی باحال بود و بهش هیجان میدادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اتفاق هایی که توش می افتاد همش به جز
محتوای مخفی (Click to View)
خیلی جالب بودن و آدمو هیجان زده و غافلگیر میکردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی - Black butler - 2017/09/06 04:29 PM

بهترین جنگیر آبی
بدترین toradora

RE: بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی - هیکاری - 2020/01/02 02:06 AM

بهترین آخرین اسرافیل   بخاطر پیچیدگی داستان و راز آلود بودنش
بدترین پوکمون چون خیلی مسخره بود پوکمون فقط بدرد بازی میخورهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif

RE: بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی - cheryl - 2020/03/22 07:29 PM

بهترین:وایولت اورگاردن
بدترین:عاشقان شیطانی

RE: بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی - آتیش پاره - 2021/05/17 12:56 AM

بهترینش دفترچه مرگ بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بدترینش انیمه نانا بود:/ اصن نفهمیدم چی شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی - NoboraHaru - 2021/05/17 08:27 PM

بهترین انیمه از تمام لحاظ ها روح در صدف_بازیگر هزاره_کابوی بیباپ
بدترینامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهنوع روایت داستانشون برام بد بود):توکیو غول_دفترچه مرگ.

RE: بهترین /بدترین انیمه از نظر داستان پردازی - Ilyaa_JA - 2021/05/17 09:22 PM

بهترین:وینلند ساگا(پیشنهاد میشه)
بدترین:نو گیم نو لایف