پارک انیمه
[انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسي انيمه زره پوشان Strait Jacket - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: انیمه های دوبله شده (/forum-72.html)
+--- موضوع: [انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسي انيمه زره پوشان Strait Jacket (/thread-1649.html)

دوبله فارسي انيمه زره پوشان Strait Jacket - farshad - 2011/07/25 09:56 PM

[attachment=6734]

مدیر دوبلاژ : امیر هوشنگ زند

دوبله و پخش : قرن 21
محصول سال 2008 و ارائه شده روي dvd توسط شركت سينماخانه
با حضور : سعید مظفری - آرشاک غوکاسیان - الهام جعفر نژاد
مخاطب : افراد 15 سال به بالا
خلاصه داستان : كيمياگري فن آوري جديدي است كه در عرصه هاي زندگي آدمييان راه يافته است ولي گروهي شورشي از اين فناوري در جهت اميال سودجويانه و تخريب نظم عمومي استفاده كرده و سندروم وحشتناكي از آن بوجود آوردند كه انسانها را تبديل به هيولا ميكند . گروهي بنام زره پوشان براي از بين بردن هيولاها توسط موسسه كيميا به كار گرفته ميشود و ...

RE: دوبله فارسي انيمه زره پوشان Strait Jacket - farshad - 2011/07/26 12:23 PM

من فيلمشو ديدم . سامسوري در كار نبود . مدت زمان فيلم هم نزديك 1 ساعت و 15 دقيقه بود . خيلي خوشم اومد . همش اكشن بود و دوبله اون بينظير بود . بعنوان مثال همون صدايي كه هميشه روي جت لي يا جكي چان ميشنويد روي شخصيت اصلي اين انيمه بود . پشت جلد زده مدت : 75 دقيقه .
موسسه ي قرن 21 هم تصميم داره از اين به بعد فيلمهاشو روي dvd منتشر كنه . اين dvd داراي منو و صداي دالبي ديجيتال 5 باند هست و كيفيت تصويرش خيلي خوب بود . اما يه سوتي داد . ميدونيد چي بود ؟ وقتي آرم شروع مياد كه مشخصات فيلم رو بگه نوشته بود درجه كيفي ج . ديگه سوتي بالاتر از اين نميشد ! بايد مينوشت درجه كيفي الف .

RE: دوبله فارسي انيمه زره پوشان Strait Jacket - NoboraHaru - 2021/03/12 11:23 AM

کاش گلوری دوبلش کرده بود.خیلی دنبالش گشتم ولی زبان اصلشو رو هم خیلی سخت اون زمان پیدا کردم.✌️❤️

RE: دوبله فارسي انيمه زره پوشان Strait Jacket - Sobhan1381 - 2024/01/03 11:24 PM

🎃

Wojeh

RE: دوبله فارسي انيمه زره پوشان Strait Jacket - Sobhan1381 - 2024/01/04 12:33 AM

Wq76
Hi
I'm want you to meet with the movie only and listen to the song and listen

RE: دوبله فارسي انيمه زره پوشان Strait Jacket - Alighorbani20222 - 2024/01/16 01:24 PM

عاشق این انیمه ام

RE: دوبله فارسي انيمه زره پوشان Strait Jacket - Alighorbani20222 - 2024/01/16 01:25 PM

چه جور میتونم از این جا دانلودش کنم