پارک انیمه
ایفای نقش در آنجلز فرندز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: ایفای نقش در آنجلز فرندز (/thread-17872.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

ایفای نقش در آنجلز فرندز - Arararagi - 2015/03/17 05:23 PM

برای انتخاب شخصیتا لطفا تو پروفایلم یادداشت بذارید
راف:karin
لوری:پرنسس کارولین
شیرین:ice queen
میکی:Youi
فیلیپ:خودم

کابلی:پرنسس کارولین
کبریا:خودم
گس:reza#_#

توجه توجه:هر فرشته ای درهر موقع نقش زمینیشو بازی میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)
راستی من یه مدت نیستم این ایفا رو میدم دست karin شخصیتی خواستین به اون بگینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش در آنجلز فرندز - bita_r - 2015/03/17 05:40 PM

از زبان راف:اولين روزي بود که ميخواستم به مدرسه ي فرشته ها برم دوستم لوري هم اونجا درس ميخونه يه خورده استرس دارم ميترسم اولين روزم نتونم کارم رو درست انجام دم سر راه يه پسر از مدرسه ي شيطان ها رو ميبينم مياد جلومو..

RE: ایفای نقش در آنجلز فرندز - Arararagi - 2015/03/17 05:56 PM

فیلیپ:هی کوچولو چی شده از کلاست در رفتی؟سلام من فیلیپممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(درحالی که به راف دست میدم و دستم کنار میکشم): ا ا نکنه قانون ویتو رو یادت رفته؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش در آنجلز فرندز - bita_r - 2015/03/17 05:59 PM

(2015/03/17 05:56 PM)شاهزاده تنیس نوشته شده توسط:  فیلیپ:هی کوچولو چی شده از کلاست در رفتی؟سلام من فیلیپممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(درحالی که به راف دست میدم و دستم کنار میکشم): ا ا نکنه قانون ویتو رو یادت رفته؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مننظورت چيه؟!داري منو مسخره ميکني؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاسم من راف هست تازه هم اومدم به مدرسه ي فرشته ها تو سلام کردن مگه بلد نيستي؟!!!

RE: ایفای نقش در آنجلز فرندز - Arararagi - 2015/03/17 06:02 PM

هی چرا جوش میاری من که سلام کردم پری کوچولومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی بهتر نیست بری کلاست معلمت دعوات میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش در آنجلز فرندز - bita_r - 2015/03/17 06:06 PM

(2015/03/17 06:02 PM)شاهزاده تنیس نوشته شده توسط:  هی چرا جوش میاری من که سلام کردم پری کوچولومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی بهتر نیست بری کلاست معلمت دعوات میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راف:به تو ربطي نداره!تازه خودم ميدونم(راف حرکت ميکنه ولي راه رو اشتباهي ميره!فيليپ که ميفهمه...)

RE: ایفای نقش در آنجلز فرندز - Arararagi - 2015/03/17 06:08 PM

هی پری کوچولو راه از اون ورهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش در آنجلز فرندز - bita_r - 2015/03/17 07:33 PM

راف در حالي که خجالت ميکشه با اخم از کنارش رد ميشه و به سمت مدرسه يفرشته ها ميره........

RE: ایفای نقش در آنجلز فرندز - ali#_# - 2015/03/18 12:00 AM

سلام فلیپ چی شده راستی پول داری برم غذا بگیرم گشنمهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif((پول دارما)توفکرم)

RE: ایفای نقش در آنجلز فرندز - Arararagi - 2015/03/18 12:01 AM

نه چیزی نشده گس
نمیشه تو یه دفعه به فکر غذا نباشی شیکمو؟؟؟؟