پارک انیمه
الان داری چه سریالی میبینی ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: هنرکده (/forum-61.html)
+---- انجمن: سریال (/forum-254.html)
+---- موضوع: الان داری چه سریالی میبینی ؟ (/thread-1792.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

الان داری چه سریالی میبینی ؟ - Icchi - 2011/08/19 08:32 PM

سلام به همه دوستان عزیز .
این تاپیک همون " تاپیک الان داری جه انیمه ای میبینی " ـه ولی در مورد سریال !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

توی این تاپیک بگید الان دارید چه سریالی رو تماشا میکنید و نظرتون رو در موردش بگید .

RE: الان داری چه سریالی میبینی ؟ - Icchi - 2011/08/19 08:38 PM

امروز سریال Breaking Bad رو شروع کردم ، شخصیت پردازیش فوق العادس . تو یه اپیزود عاشق شخصیت والتر شدم ، سریال خیلی خوبی به نظر میاد ولی هنوز واسه نظر دادن کلی زوده .
دیروز هم سریال ALphas که آنگوئینگ هست رو شروع کردم ، اونم بدک نیست و پیلوتش خیلی سریع و خوب پیش رفت ولی باید ببینم تو قسمت های بعد چیکار میکنه . ایده جدیدی نداره و خیلی کلیشه ای و تکراریه ولی خب یجورایی دیدنش لذت داره .

RE: الان داری چه سریالی میبینی ؟ - AmirC - 2011/08/20 07:49 AM

Being Human
داستانش خوبه ولی چند تا از بازیگراش خوب نیستن
اولین قسمت رو که دیدم فکر کردم که کلیشه های قدیمی رو کاملا ریخته دور ولی الان که قسمت پنجمم فهمیدم که
این سریال هم از قوانین قدیمی پیروی میکنه
Smallville اینو قسمت دومش رو یه بار خیلی وقت پیش تو تلویزیون پخش کرده بود و من پیداش کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جلوه های ویژش خیلی ضعیفه ولی داستانش خوبه درباره ی جوونی های سوپر منه
Breakout Kings
اینو فقط قسمت اولش رو دیدم
نسبتا خوب بود
از این سریال های تعقیب و گریزی که شخصیتهاش خیلی نکته بین و باهوشن هستش(شبیه فرار از زندانه فصل 2)
عواملش هم همون عوامل فرار از زندانن ولی بازیگراش کاملا فرق میکنن
ولی مثل اینکه یکی دو قسمت بگول میاد تو این سریالمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: الان داری چه سریالی میبینی ؟ - Carrow - 2011/08/20 05:03 PM

The Vampire Diaries مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بازیگرها واقعا خوب بازی میکنن. مخصوصا نینا دبروف و بازیگر نقش دیمن . I Love Demon مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه رسیدم قسمت 14 فصل اول. خیلی خوبه. خیلی وقت بود داستان خون آشامی به این خوبی ندیده بودم.
موسیقی ش هم که واقعا به کار میاد.
غافلگیریها و هیجان خوبی داره و بعضی جاها آندرنالین خون رو میزنه بالا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: الان داری چه سریالی میبینی ؟ - Madman - 2011/08/20 05:33 PM

Alphas
Awkward
Happily Divorced فقط منتظر زیرنویس قسمت آخرشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و یه چند تا دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: الان داری چه سریالی میبینی ؟ - M@ster - 2011/08/30 10:05 AM

من خودم بیشتر فیلم و سریال ترجمه میکنم تا نگاه کنم.

سریال The Wire سریال خیلی واقع گرایانه و زیبایی هست . 24 هم به جز فصل آخرش همش جذاب بود . سریال هیتلر دو قسمتی رو هم که خودم ترجمه کردم سریال موفق بیوگرافی بود !
بیشتر داداشم سریال میبینه تا خودم ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: الان داری چه سریالی میبینی ؟ - Carrow - 2011/09/09 03:59 PM

The Vampire Diaries فصل دوم رو هم تموم کردم و منتظرم فصل سوم شروع بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بینابین 2 فصل اول Friends رو هم دیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بسی چسبید.

تا حداکثر یک ماه دیگه هم سریال های دیگه فصل های جدیدشون شروع میشه
ومپایر
بیگ بنگ
HIMYM

انتخاب بعدیم شاید فرینج یا باند او برادرز باشه

RE: الان داری چه سریالی میبینی ؟ - farshad - 2011/09/09 07:08 PM

سریال Bad Family

RE: الان داری چه سریالی میبینی ؟ - spoil - 2011/11/10 03:46 PM

MORTAL KOMBATمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: الان داری چه سریالی میبینی ؟ - yahiko - 2011/11/10 03:56 PM

افسانه شجاعان!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه