پارک انیمه
اگر جای کانکی کن بودین ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+--- موضوع: اگر جای کانکی کن بودین ؟ (/thread-17996.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

اگر جای کانکی کن بودین ؟ - aiso - 2015/03/23 09:28 PM

اگه جای کانکی بودین و غول میشدین چه کار میکردین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر جای کانکی کن بودین toko ghoul - shin - 2015/03/28 10:51 PM

درسته که سخته اگه وقتی انسان هستی بعد یه غول بشی وچیز هایی که می خوردی دیگه نتونی بخوری ولی با این حال اگه جای کانکی بودم خوش حال مشدم که یه غول یک چشم هستم و می تونم از خودم محافظت کنم و خودم رو به رده های SSS می رسوندممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر جای کانکی کن بودین toko ghoul - ali#_# - 2015/03/28 11:48 PM

من خودم عاشق خونم اول زیاد خودمو نشون نمیدادم اول تمرین میکردم قدرتم زیاد میکردم بعد تا میتونستم ادم میخوردم بدنشونو تیکه تیکه میکردم وایییی چه کیفی میده

میو^_^

RE: اگر جای کانکی کن بودین toko ghoul - aiso - 2015/03/30 03:39 PM

خب مطمنا همه یکم شوکه میشن! منم شوکه میشدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعدش تلاش میکردم قوی بشم و دنبال قوی ها میرفتم تا قوی تر هم بشم و از همون اول تو ایوگیری میرفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر جای کانکی کن بودین toko ghoul - SAO - 2015/04/11 12:03 PM

من دقیقا همین کارایی که کانکی کرد میکردم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر جای کانکی کن بودین toko ghoul - pary! - 2015/08/24 10:08 PM

میرفتم جیسون را میکشتم -__-

RE: اگر جای کانکی کن بودین toko ghoul - Emma Hunter - 2016/01/23 11:01 PM

هیچی ب زندگی معمولی ادامه میدادم
و خوشحال می شدم

RE: اگر جای کانکی کن بودین toko ghoul - !Web queen - 2016/01/24 08:54 AM

براش هیچ اتفاق ناگواری نیافتاد که بخواد راه کج کنه و... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تنها اتفاق بد زندگیش مرگ دوستاش بود که... مرگ رو که اون نمی تونه تعیین کنه. خب هر کسی می میره و برای ناراحتیش هم حق داشت!

RE: اگر جای کانکی کن بودین toko ghoul - Mohsen.anvary - 2016/02/14 11:22 PM

شاید اگه جای کانکی بودم شبیه اون میشدم ولی تنها تفاوتم با اون این بود که...حداقل به توکا توجه بیشتری میکردم واقعا بیشتر...

RE: اگر جای کانکی کن بودین؟ - abaneh - 2016/02/15 05:52 PM

(2016/01/23 11:01 PM)'bitbor.82' نوشته شده توسط:   هیچی ب زندگی معمولی ادامه میدادم
و خوشحال می شدم

شرایط کانکی اصلا شرایط خوبی نبود که ادم توش قرار بگیره ، چطوری میگی با خوشحالی قبولش میکردی، یعنی گوشت ادما رو میخوری؟ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif