پارک انیمه
دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ (/thread-18181.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ - my love ayato sakamaki - 2015/03/31 01:24 PM

خوب از موضوع معلومه.
من دوس دارم تو مرحبا ورجیل درس بخونم(مدرسه ی عاشقان شیطانی)

RE: دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ - mashaya bayashy - 2015/03/31 11:53 PM

من دوست دارم تو مدرسه انیمه شاهزاده تنیس در بخونم ...

RE: دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ - !Miss Elsa - 2015/04/01 12:08 AM

کلاس درس ترور میز کنار اکابانهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ - Phantom Phoenix - 2015/04/01 12:09 AM

معلومه
کلاس ترور

RE: دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ - tezuka kunimitsu - 2015/04/01 12:38 AM

ن تو مدرسه سیشوآن گاکو یا همون سیگاکو مدرسه شاهزاده تنیس درس بخونم

RE: دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ - ali#_# - 2015/04/01 04:39 AM

چند تان اولیش :اون مدرسه ای که سوبارو ساما درس میخونه اسمش یادم نیست

دومیش :کلاس ترور بین میز اکابانه ساما و مریم خانوم(نمیزارم بهم برسن)هاهاهو

سومیش : او مدرسه بچه شر ها در بلزباب برم پیش اوگا و بل کوچولو^_^

RE: دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ - husa008 - 2015/04/01 07:04 AM

فقطو فقط سیگاکو-ترجیحا بغل کیکامورومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ - pary! - 2015/04/01 11:21 AM

تو کلاس درس ترورتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ - ココル - 2015/04/01 11:23 AM

شاید بیوفتم تو مدرسه کاروما اینامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من میرم کنار ناگیسامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوست دارین تو کدوم مدرسه ی انیمه ای درس بخونین؟ - Michiru - 2015/04/01 02:48 PM

مدرسه ی نوزومی توی پریتی کیور 5 !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه