پارک انیمه
ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران (/thread-18283.html)

صفحه‌ها: 1 2

ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران - R.Tezuka - 2015/04/07 02:37 PM

سلام به همگی
قوانین:
1)اینجا نگید میخوام توی این نقش باشم یا نقش عوض کنم اینا رو توی پروفم پیام بدید
2)به هم احترام بذارید و توهین نکنید
3) دو هفته نیاید ممکنه نقشتون واگذار بشه

نقش ها:

هاروهی: Roya
تاماکی:fakhteh
کیویا:خودم
هیکارو:Flaky
کائورو:خودم
هانی:
تاکاشی:Princess Kimia
پدر هاروهی:
(درضمندرمورد دخترای اضافه هم خودتون میتونید صحبت کنید^^ کسی هم جا موند(هست اسمشون یادم نیست) بگید اضافه کنم)

RE: ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران - fakhteh - 2015/05/12 05:20 PM

(خرامان خرامان دوییدن)
هـــــــــــــــــــــــــــــااارووووووووهــــــــــــــــــــــــــــی چـــــــــــــــــــــــــــــااااااننننننننننننننننننننننننننن ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کـــــــــــــوجــــــــــــــــایــــــــــــــــــیی هــــــــــــــــــــــاروهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میـــــــــــــــــــهمـــــــــــــــان جدیـــــــــــــــــــــــــد داریـــــــــــــــــــم هارووو چاااااان ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هــــــــــــــــــــــااااارووووووووووووووووهــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران - fakhteh - 2015/07/05 12:48 PM

*خسته و درمانده از نیافتن هاروهی*مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
: مینــا ؟ بقیه کجان ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبازم منو تنها گذاشتنننننننن ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران - R.Tezuka - 2015/07/17 01:58 PM

کیویا-[بازم به حساب و کتاب ها رسیدگی میکنم و بدون اینکه به تاماکی نگاه کنم جوابشو میدم] هستیم همینجا.به ها همخوابن هاروهی هم معلوم نیست با هیکارو کجا رفته

RE: ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران - Roya - 2015/07/17 04:54 PM

کیویا سنپای ، تاماکی سنپای ، کنبانوا ^ـ^
ببخشید تو کافه داشتیم با هیکارو و کائورو درس می خوندیم نفهمیدم وقت کی گذشت نیومدم اینجا ^ـ^

تم امروز کلوب چطوری هست حالا چه نقشه ای داری این بار تاماکی سنپای ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران - R.Tezuka - 2015/07/17 08:38 PM

کونیچیوا
سوککا
امروز تم کلوپ سنتیه...لباسای سنتی باید بپوشیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران - Roya - 2015/07/17 11:23 PM

[هاروهی در یک لباس کیمانوی دخترانه]
آخه چرا من باید دوباره لباس دخترونه بپوشم ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقشه ی تاماکی سنپای که نبوده احیانا ؟
کیویا سنپای چرا روی جلد اون دفتری که دستت گرفتی ننوشته دث نوت ؟ -ــــ- کار اشتباهی کردیم ما ؟ -ــ-

RE: ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران - R.Tezuka - 2015/07/18 09:54 AM

[با لبخند به هاروهی نگاه میکنم]خواستی میتونی لباستو توی رختکن عوض کنی
[با افسوس سری تکون میدم]چرا فکر خودشه
همینطوری نوشته زیاد بهش دقت نکن...نه اسم شما توش نیست ولی لازم باشه میره[لبخند ملیحی میزنم و به نوشتن ادامه میدم]

RE: ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران - fakhteh - 2015/09/06 10:52 AM

نانییییییی؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کیویااااا، اسم دختر منو تو اون دفتر ننویسسسسسسسس ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اصلا هیچی ننویسسسس ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(دویدن با تمام قوا و پرتاب کردن دفتر) این دفتر باید نابود بشهههههههههه (جرواجر کردن دفتر) (با التماس زانو زدن جلو هاروهی) دخترممممم چرا نگرانی بابایی رو درک نمیکنی ؟؟با نگرانه هاروچااان، نگراااااانه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش کلوپ مهمانداری دبیرستان اوران - R.Tezuka - 2015/09/06 10:56 AM

[یه دفتردیگه به همون شکلو باز میکنم]زیاد زحمت پاره کردنشونو نکش تاماکی ^^ بازم از این دث نوت های مخصوص کلوپ دارم. برای هرکدومتون حدود صدتا اخه یکی برای همتون جوابگو نیست=-=
حالا هم برو لباستو عوض کن هنوزم که کیمانوتو نپوشیدی