پارک انیمه
از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: بسکتبال کوروکو - Kuroko no Basket (/forum-362.html)
+--- موضوع: از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ (/thread-18320.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ - Kagami - 2015/04/10 05:28 PM

از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟

از نظر من بهتر بود توی تیم راکوزان بود،چون قوی هستند،تیمشون خیلی خوبه و هیچ شکست نمیخورند و بعد آکاشی میتونه کاگامی رو نصیحت کنه و کاگامی قوی تر بشه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ - *Minime Sama* - 2015/04/10 05:33 PM

به نظرم اگه توی توئو بود با آئومینه یه تیم معرکه تشکیل می داد

RE: از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ - Roya - 2015/04/14 10:11 PM

منم با راکوزان موافقم
تازه اینطوری کاگامی فرت و فرت از اکاشی کتک می خورد و know your place دریافت می کرد من دلم خنک میشد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعدم پیروزی راکوزان اینطوری Absolute تر میشد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ - !Melody - 2015/04/14 10:46 PM

خوب به نظر من راکوزان بهتره تازه اینجوری اکاشی زودتر از خودش کشفش میکرد راکوزانم راحت تر بازیارو میبردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط حس میکنم اگه این دوتا(اکاشی و کاگامی) تو یه تیم میبودن دعواهای بزرگ به وجود میومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ - aiso - 2015/04/15 06:18 PM

توو به نظرم خوبه ولی یه مشکلی هست اونم اینکه کاگامیه با ائومینه کنار نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راکوزن خب مناسب ترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اکاشی قشنگ مثل هایزاکی باهاش رفتار میکردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ - Roya - 2015/04/15 09:23 PM

نقل قول: فقط حس میکنم اگه این دوتا(اکاشی و کاگامی) تو یه تیم میبودن دعواهای بزرگ به وجود میومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسی جرئت داره با آکاشی دعوا کنه ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هر دفعه کاگامی اقدام به این کارو کرده با زمین یکی شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بعدشم به قول میترا آکاشی میتونست ۱۰۰٪ توانایی کاگامی و بکشه بیرون قبل از اینکه خودش بتونه و راکوزان خیلی پیشرفت می کرد
فقط اونوقت کاگامی دیگه سایه نداشت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)
یه مشکل دیگه هم هست ! راکوزان مدرسه خصوصی مخصوص Gift student های ژاپنه ورودیش انقدر سخته عمرا کاگامی میتونست قبول بشه با اون نمره هاش ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ - Merida - 2015/04/19 09:30 PM

از نظر من بهتر بود عضو تیم papa میشد و همون اول از داستان حذف میشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

با اون حرفت راجع به نور و سایه موافقم و لی با اسپویلرت مخالفم الان نمیشه اسپویل کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ - Roya - 2015/04/19 09:37 PM

(2015/04/19 09:30 PM)Merida نوشته شده توسط:  از نظر من بهتر بود عضو تیم papa میشد و همون اول از داستان حذف میشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

با اون حرفت راجع به نور و سایه موافقم و لی با اسپویلرت مخالفم الان نمیشه اسپویل کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به شدت موافقم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اصلا بهتر بود تو آمریکا میموند کلا ژاپن نمیومد که اصلا وارد داستان نشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تو اسپویلرم نمیشه اسپویل کنی ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ - Merida - 2015/04/19 09:53 PM

بعدش اگه از نظر اینکه کدوم تیم مناسب قدرت کاگامی بود بخوایم بگیم خو اگه کاگامی توی هر تیمی میرفت بالانسشون و بهم میرد عملا و خوب همون که کاگامی به یه سایه نیاز داره البته کاگامی برای اینکه از پس نسل معجزه بر بیاد به یه سایه نیاز داره

RE: از نظر شما بهتر بود کاگامی توی کدوم تیم عضو میشد؟چرا؟ - Merida - 2015/04/19 09:55 PM

اینکه اگه خودش عقل داشت خو یه تیم قوی تر و انتخاب می کرد راکوزان و بعدش توو راکوزان که نمیشد بره ولی شاید اگه توو میرفت میتونست رو ایومینه اثر بزاره