پارک انیمه
تهیه تخم مرغ به ورش من - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: هنرکده (/forum-61.html)
+--- موضوع: تهیه تخم مرغ به ورش من (/thread-18616.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

تهیه تخم مرغ به ورش من - tired - 2015/04/29 02:03 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهسلام از اونجایی که همه میدونن من عاشث تخم مرغم این تاپیکو زدم و دستور عمل های پختشو میزارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهفکر کردم براتون جالبه که ببینید من چطوری تخم مرغ درست میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخوب در پست های بعدی براتون روش تهیه رو میزارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تهیه تخم مرغ به ورش من - tired - 2015/04/29 02:13 PM

تخم مرغ ساده:
خوب اول از همه تخم مرغ ساده رو توضیح میدم تا همهتون با ورش صحیح پخت تخم مرغ اشنا کنم!
خوب موارد لازم:
عدد تخم مرغ 1 عدد
روغند به مقدار لازم
نمک و ادویه به مقدار لازم

خوب همتون پشخت تخم مرغ اشنایی دارید من فقط نکاتو توضیح میدم:
1-هرگز اگه میخوایید تخم مرغتون خوب تهدیگ دار بشه زیر تخم مرغو زیاد نکنید چون اولن تخم مرغ خوب نمیپزه دوما فقط تخم مرغتونو سوزنیدن!
2-اگه ظرفی که دارید توش تخم مرغ میپزید تفلونه وقتی روغن هنوز داغ نشده تخم مرغ رو بریزید چون وقتی تخم مرغ ببپزه خیلییی تهدیگ دار و خوشمزه میشه!
3-نزارید روغن تخم مرغتون داغ داغ بشه!چون وقتی تخم مرغتونو بریزید تخم مرغتون همون اول تهش میسوزه!و حتی اگه زیرشو کم کنید بازم تخم مرغتون میسوزه!
بقیه نکات در پخت بقیه تخم مرغ ها توضیح میدم.

RE: تهیه تخم مرغ به ورش من - !Web Prince - 2015/04/29 02:24 PM

به به! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ارزش این مطالب به اندازۀ ارزش کتاب مردم‎آزاری نوشته شده توسط استاد بزرگ مردم‎آزاری، استاد آزارداریانه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تهیه تخم مرغ به ورش من - !Melody - 2015/04/29 02:30 PM

نکات جالبی بودن خوشم اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا برو تخم مرغ آبپزمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تهیه تخم مرغ به ورش من - tired - 2015/04/29 02:43 PM

به فرمایید این تخم مرغو به همون روشی که گفتم درست کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چون نتونستم تو سایت اپلود کنم با ی جای دیگه اپلود کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[spoiler=محتوای مخفی]مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه/spoiler]

RE: تهیه تخم مرغ به ورش من - tired - 2015/04/29 02:45 PM

(2015/04/29 02:24 PM)!Web Prince نوشته شده توسط:  به به! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ارزش این مطالب به اندازۀ ارزش کتاب مردم‎آزاری نوشته شده توسط استاد بزرگ مردم‎آزاری، استاد آزارداریانه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بله پس چی فکر کردید حالا پست های دیگه رو ببینید تازه به ارزشش پین میبریدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2015/04/29 02:30 PM)!Melody نوشته شده توسط:  نکات جالبی بودن خوشم اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا برو تخم مرغ آبپزمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اوههههههه تخو مرغ پختن کلی روش دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه بعدی املته که روش پختشو العان میذارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تهیه تخم مرغ به ورش من - سیما - 2015/04/29 03:00 PM

باگا.
خوب در هر حال خوب بود.
من همیشه زیر تخم مرغو برای چند دقیقه زاد میکنم.
وبعد متوسطش میکنمو با قاشق روش روغن میریزم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دقیقا همین شکلی میشه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تهیه تخم مرغ به ورش من - tired - 2015/04/29 03:05 PM

(2015/04/29 03:00 PM)سیما نوشته شده توسط:  باگا.
خوب در هر حال خوب بود.
من همیشه زیر تخم مرغو برای چند دقیقه زاد میکنم.
وبعد متوسطش میکنمو با قاشق روش روغن میریزم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دقیقا همین شکلی میشه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب این روشم درسته...
اما بهتره از روش های بالا استفاده کنی تا تخم مرغت بهتر بشه!
البته روشت اشتباه نیست میشه باهاش پخت.
باید امتحانش کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تهیه تخم مرغ به ورش من - !Web Prince - 2015/04/29 03:26 PM

اون چیزا که توی عکست سمت چپ دو تا تخم مرغ گذاشتی چی هستن؟

RE: تهیه تخم مرغ به ورش من - !Melody - 2015/04/29 03:36 PM

خو معلومه دیگه قارچ!