پارک انیمه
نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+--- موضوع: نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) (/thread-19574.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) - Nao-chan - 2015/06/14 12:14 PM

نظر شما درباره پایان انیمه دیگری چیه؟
به نظرتون خوب تموم شد یا بد؟
اصلا انتظارشو داشتید که اینطوری تموم بشه؟

نکته:اسپویل ممنونع هستش...!!!اگه درباره پایانش توضیحی دارید تو محتوای مخفی بنویسید..!!!

RE: نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) - Kradness - 2015/06/24 10:06 AM

به نظر من ماجرا رو زود تموم کردن من خوشتم نیومد
میتونستن بیشتر کشش بدن
اتفاقات جالب تری قاتیش کنن
اصلا بهتر بود بد تموم شه تا اینکه همه به خوبی و خوشی برن خونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) - Arararagi - 2015/06/24 10:10 AM

پایانش بد نبود ولی بهتر هم میتونست باشه.
نه خوب بود نه بدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه انتظار داشتم بیشتر کشش بدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) - reyhaneh - 2015/06/24 10:40 AM

به نظر من خیلی خوب تموم شد !
اگر بیشتر از این کشش میدادند که دیگه دانش اموزی نمیموند و همه میمردند!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به نظر من خیلی باحال بود اخرش تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) - hodaei1380 - 2015/06/24 11:19 AM

بنظر من خیلی بد تموم شد.
آخه کازامی دونفر رو الکی کشت! من این رو کجای دلم بذارم؟!

RE: نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) - Nao-chan - 2015/06/25 12:54 AM

(2015/06/24 10:06 AM)Janice Ackerman نوشته شده توسط:  به نظر من ماجرا رو زود تموم کردن من خوشتم نیومد
میتونستن بیشتر کشش بدن
اتفاقات جالب تری قاتیش کنن
اصلا بهتر بود بد تموم شه تا اینکه همه به خوبی و خوشی برن خونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

این اسپویله هرکی انیمه رو ندیده بازش نکنه....!!!
محتوای مخفی (Click to View)

RE: نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) - Princess Kimia - 2015/06/25 12:59 AM

خیلی کشش دادن
 بد شد ک کازمی دونفر رو کشت

RE: نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) - NO$!N - 2015/06/25 05:44 AM

بنظرمن خیلی خوب تموم شد ولی خب اخه اینا این نفرینو حل کردن ولی دانشا موزای بدبخت سال دیگه چی میشه

RE: نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) - Rayan - 2015/11/19 11:14 PM

بدک نبود....ولی من دوست داشتم یکم ترسناک تر و مرموز تر تموم بشه.......مثلا یکی از همون کسایی ک مُرد بلند بشه و بگه نفرین ادامه خواهد داشت و یا ی چیز اینطوری.....اما در هر صورت خوب بود...بدک نبود^_^

RE: نظرتون درباره پایان انیمه دیگری...(خطر اسپویل) - an Uchiha - 2015/11/19 11:37 PM

نقل قول: جاش خوب تموم شد؟؟؟!
30نفر دانش آموز بودن...19نفرشون مردن...!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
10نفرم از اعضای خانوادشون مردن...!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
معلماهم که هردوشون مردن...البته که اون یکی....!

من موافقم این انیمه اصلا پایان جالبی نداشت! از وسط انیمه به بعد جذابیت انیمه از بین رفت...اتفاقات تکرراری توش افتاد و داستان ماورایی شد...
در کل پایان محبوبی نداشت!