پارک انیمه
تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: سرگرمی و تست انیمه‌ای (/forum-403.html)
+---- موضوع: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) (/thread-20001.html)

صفحه‌ها: 1 2

تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - Sakura - sama - 2015/06/26 11:26 AM

این آدرس سایتش:http://www.quizrocket.com/naruto-quiz
خوب من شدم....
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهI am Sakura HarunoYou are Sakura. You are not afraid to speak your mind and you have a good head on your shoulders. You are not much of a fighter, but you try hard and learn quickly. Like Sakura, you let your feelings for someone cloud your judgement sometimes. It's hard for you to find flaws in your crush.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - negar9 - 2015/06/26 11:41 AM

وایسا ببینم این چه وضعیه؟-__________-من چرا پسر شدم؟-__________-
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - Sakura - sama - 2015/06/26 11:44 AM

(2015/06/26 11:41 AM)'negar9' نوشته شده توسط:  وایسا ببینم این چه وضعیه؟-__________-من چرا پسر شدم؟-__________-

پسر که شدی هیچ ساسکه شدیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
حتما اخلاقت مثل ساسکه استتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - Bloom - 2015/06/26 11:55 AM

من شدم ساکوراتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - miss tezuka - 2015/06/26 12:46 PM

ساسکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - Hyori Ackerman - 2015/06/26 01:13 PM

به به من هیناتا شدم

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - kaname sama - 2015/06/27 02:34 AM

کاکاشی هستم  خخخخخخخختصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - Sakura - sama - 2015/06/27 02:36 AM

(2015/06/27 02:34 AM)'kaname sama' نوشته شده توسط:  کاکاشی هستم  خخخخخخخختصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

از آشناییتون خوشبختم خخخخخخخخخخخخخختصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - دختر انیمه ای - 2015/08/24 11:07 AM

هورا ساساکه شدم

RE: تست :کدام شخصیت در انیمه ی ناروتو هستید؟؟ ( جدید) - دختر انیمه ای - 2015/08/24 11:08 AM

نه اشتباه گفتم ساکورا شدم