پارک انیمه
نقاشی با بستنی ذوب شده - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: هنرکده (/forum-61.html)
+--- موضوع: نقاشی با بستنی ذوب شده (/thread-20187.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

نقاشی با بستنی ذوب شده - ~tiffany~ - 2015/07/01 10:34 PM

هنرمند بغدادی به نام Othman Toma آثار جدید خود را به جای استفاده از ابزار نقاشی مثل مداد و آبرنگ با استفاده از بستنی های ذوب شده کشیده است. او پس از اینکه بستنی ها به مرحله ذوب می رسند با استفاده از رنگ قسمت های مختلف آن نقاشی های خود را خلق می کند.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نقاشی با بستنی ذوب شده - Nao-chan - 2015/07/01 10:41 PM

اینا واقعا عالین..هم از نظر نقاشی و هم از نظر خلاقیت..!!
ولی واقعا حیف این بستنیا...!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نقاشی با بستنی ذوب شده - !Miss Elsa - 2015/07/01 10:43 PM

من که باور نمیکنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حیف بستنی هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه!
بدن من بخورم هنرو بیخیالمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اخه به این میگن هنر؟ فقط بستنی حروم کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نقاشی با بستنی ذوب شده - r-h-k - 2015/07/01 10:50 PM

خیلی عالی بود نقاشی ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دهنم آب افتاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نقاشی با بستنی ذوب شده - +Sara Ss3+ - 2015/07/02 10:14 PM

کاغذ با این بستنی ها پاره نشد؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif
خیلی جالب و هنرمندانه اند...
وری وری نایس.......تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نقاشی با بستنی ذوب شده - kati - 2015/07/03 12:19 AM

واقعا عجیبه
خیلی هم قشنگه اصلا معلوم نیست با بستنیه
هنرمند خوبیع

RE: نقاشی با بستنی ذوب شده - ✔✿S●R●B⁂L●M※H✿✔ - 2015/07/03 11:58 PM

من جای اون بودم بستنی هارو میخوردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نقاشی با بستنی ذوب شده - ~Linda~ - 2015/11/08 02:44 PM

اینممممممممممم ازززززززززززز مممممممممممن........مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نقاشی با بستنی ذوب شده - ciel - 2015/11/09 10:00 PM

من بستنی آب شده بیشتر از کامل منجمدش دوس دارم همشو درجا میخورم تا حالا وقت نشده هنر نمایی کنم...من این فرد رو تحسین میکنم
و باید اضافه کنم من مقداری بستنی پرتغالی در این تصاویر مشاهده کردم...
چطور دلش اومد اینکارو با بستنی پرتغالی بکنه...
اون قسمت پرتغالی رو اصن تحسین نمیکنم...
بستنی پرتغالی حروم کن...

RE: نقاشی با بستنی ذوب شده - Evil - 2015/12/11 11:37 AM

خیلی زیبا بودند...