پارک انیمه
نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+--- موضوع: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ (/thread-20717.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - Yu_chan - 2015/07/17 03:00 PM

خب این دوتا بعدا باهم خییییییییییییلی دوست میشن...

نظرتون درباره دوستیشون چیه؟؟؟

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - Hyori Ackerman - 2015/07/17 06:49 PM

من خودم به شخصه نظر خاصی ندارم اما این دو نفر خیلی خوب با هم کنار میان.و خیلی با هم صمیمی هستند.

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - R.Tezuka - 2015/07/19 01:38 PM

به نظرم خوب با همدیگه کنار میان با اینکه ریوما در ظاهر چیزی نشون نمیده ولی انگار از دست اون کلافه همنمیشه تویاما هم که ریوما رو خیلی دوس داره پس فکر کنم بزرگ بشن خیلی با هم دوست بشن

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - Akaito - 2015/07/20 05:33 PM

از نظر من که همچین باهم دوست نیستن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این کینتارو به ریوما میچسبه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خوشم نمیادش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چرته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه آدم خونسرد با یه آدم شاد و سرحال و پرحرف مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیسازه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - sayo fuji - 2015/07/20 11:20 PM

دوستیه خوبیه
هر دوشون عین همن
فقط ریوما کم حرفتر بی خیال تره
کینتارو این جور نیست
ولی از ظاهر شبیه همن
دوستیه خوبیه

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - *Killua* - 2015/07/27 01:45 AM

چون هردو با هم دوست های خوبی هستن و کنار میان و صمیمی هم هستن،دوستیشون خیلی عالیه

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - ایریس - 2015/08/07 09:55 AM

چون با هم کنار میان دوست های خوبی هستن 

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - mj3 - 2015/08/13 07:28 PM

دوستی مورچه با خاله خرسهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - روزا - 2015/08/27 07:28 PM

دوستی جالبی است

RE: نظرت درباره دوستی ریوما و تویاما چیه؟؟؟ - Yūichirō Hyakuya - 2015/08/29 12:36 PM

دوستی مورچه با خاله خرسهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
موافقیم