پارک انیمه
ایفای نقش خیالی Noragami - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: ایفای نقش خیالی Noragami (/thread-20894.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ایفای نقش خیالی Noragami - پرنسس کارولین - 2015/07/23 03:13 PM

دوستان عزیر این تایپیک خیالی Noragami هستش ...توی این ایفا شخصت های جدید همراه با ماجرا های جدید ساخته میشه اگر دوست داشتید توی این ایفا شرکت کنید عکس وبیو گرافی شخصیت خیالتونو برای من به صورت پیام خصوصی بفرستید تا این پست رو ویرایش کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه....چرا شرکت نمیکنید ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهیعنی این انیمه کمتر از اونه که ایفای خیالی داشته باشه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاز افرادی که واقعا این انیمه رو دوست دارن دعوت میکنم بیاین برای این ایفامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کارولین : پرنسس کارولین
محتوای مخفی (Click to View)
یاگامی کنما : yamado
هینا شینجیرو : hina.chan

تایچو ماساکی : negar9]
آلیس : Manaka

آهاری:
an Uchiha
,
نینا : hidan-sama

هیروشی یاما: Annie Ackerman

ساراهابی : سیما

RE: ایفای نقش خیالی Noragami - ココル - 2015/07/26 06:29 PM

تاریک داشت میشد ...چشم ها ...اون چشمهای لعنتی دارن منو دنبال میکنن ....میخوان منو با خودشون ببرن (درحالی که میدوم فریاد میزنم): نه !!من مثل شما نمیشم ....من ایاکاشی نمیشم ....
(نفسم بنده اومده نفس زنان میزم زیر نور تیر چراغ برق میشنمو به اسمی که روی مچمه نگاه نگاه میکنم به ارومی میگم) :ارباب لعتنی ..نمیخوام شینکی تو باشم ...(فریاد میزنم) : نمیخوام شینکی تو باشم !!!!!!!!
(یکم بعد)اصلا ...اصلا چرا شینکی هستم ؟ ....من نمیخوام برده باشم ...امرونهی نمیخوام ...خطر نمیخوام ...از ترسیدن خسته شدم ...
(زیر گریه میزنم درحالی که زانوهامو بغل کردم ...مردی از تاریکی میاد یعنی اون کیه ؟ ...حدس میزدم همون لعنتیه که منو به بردگی گرفته ....با عصبانیت گفتم ):منو ازاد کن ..ازت متنفرم ...
(پوز خندی میزنه ومیگه ): باشه تو ازادی ...از حالا دیگه خودتو مثل یه ایاکاشی بدون ....بدبخت !!!
متعجب شده بودم...حقیقت داشت ؟؟؟؟؟ بدون مخالفتی ازادم کرد ...!!!
((بقیش با یکی دیگه لطفامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه))

RE: ایفای نقش خیالی Noragami - پرنسس کارولین - 2015/07/26 06:41 PM

نفس عمیقی میکشم ومیرم طرف تخب خوابم .روی تخت خودمو میندازمو به سقف خیره میشم ....به روزی که گذروندم فکر میکردم !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(بانگرانی): هوف....امروزم روز خیلی بدی بود ...
(به انگشتام نگاه میکنم ): خیلی وقته شینکی نداشتم ...همیشه توخطرم ....(اه بلندی میکشمو از تخت بلند میشم وپنجره رو میبیندم (واحدی ازاپارتمان اجاره ای ))
(باعصبانیت ): البته نبایدم داشته باشم بعد اون اتفاق ...اون اتفاق نحس زندگیمو نابود کرد...موفقیتمو ازم گرفت ...(اشک توی چشمام جمع میشه ): والبته دارایی با ارزشمو ...شینکی عزیزمو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش خیالی Noragami - hina.chan - 2015/07/31 06:02 PM

صداهای عجیبی میشنوم انگار دارن درد میکشن ... نمیخوام.... دیگه نمیخوام این صداها رو بشنوم..
همه جا تاریک شده و همشون دورم جمع شدن
نه! به من نزدیک نشید!
--
وحشت زده از خواب میپرم
(ها؟ یعنی یه خواب بود)
دوباره دراز میکشم و به خوابی که دیدم فکر میکنم

RE: ایفای نقش خیالی Noragami - ココル - 2015/08/01 09:19 PM

(داشتم از توی خیابون میگذشتم که یهو یه چیزی منو سمت خودش جذب کرد)
هاه؟
تا سرمو بالا گرفتم دیدم که جلوی یه خونه ی آپارتمانیم
از توی یکی از واحد های همون آپارتمان،یه چیزی بود که صدام میکرد...یه چیزی بود که...
چاره ایی نداشتم.باید میرفتم ببینم چیه
یه صدا...
(کنما...)
(کنما....)
اسپویل (Click to View)

RE: ایفای نقش خیالی Noragami - hina.chan - 2015/08/01 09:29 PM

((اغا این یارو مگه روح نیست؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ))
بلند میشم و میرم یکم قدم بزنم ، همیشه وقتی حالم بده کمکم میکنه!
لباسمو عوض میکنم و از خونه خارج میشم
درحال راه رفتن بودم که دوباره همون صداها رو میشنوم و گوشام رو میگیرم
(لعنتی! بسه دیگه! نمیخوام دیگه بشنوم! تمومش کنین!)

RE: ایفای نقش خیالی Noragami - پرنسس کارولین - 2015/08/01 09:37 PM

(دوباره صبح شده وباید یه روز نفرت انگیزو شروع کنم...با اینکه من الهه ی عشق ومحبتم ولی از وقتی که اون اتفاق نحس افتاده دیگه احساسی ندارم )
(با بی میلی از روی تختمو بلند میشم): تق ..تق !!!( و لی انگار صاحب اپارتمانه اومده ازم اجاره بگیره چون عقبش انداختم)
(باخودم میگم ):اه ...مثلا من یک الهم چرا باید مثل اداما زندگی کنم ؟!!! همه ی ادما وجود منو فراموش کردن!!!!

RE: ایفای نقش خیالی Noragami - ココル - 2015/08/01 09:37 PM

((یادت نیست؟ ایزد ها و شینکی ها سخت به چشم میانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه))
یه چیزی حس میکنم...
یه چیز بد...
داره به این طرف میاد...!
شروع میکنم به دویدن(با ترس و لرز)
بعد میخورم به یه دختره که گوش هاشو گرفته بود:
آآه!شرمنده!ببخشید!خیلی عذر میخوام!

RE: ایفای نقش خیالی Noragami - hina.chan - 2015/08/01 09:40 PM

عقب عقب میرم و بعد به پسری که بهم برخورد کرده بود نگاه میکنم
(نه! من معذرت میخوام! گوشامو گرفته و بودم و چشمامو بسته بودم متوجهتون نشدم!)
عذرخواهی میکنم و به راهم ادامه میدم
یه مسیری که نمیدونم به کجا ختم میشه
اصلا هدفم چیه؟

RE: ایفای نقش خیالی Noragami - پرنسس کارولین - 2015/08/01 09:40 PM

((میدونم به سختی به چشم میان ولی این چند ساله اونجا زندگی میکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شاید صاحب خونه فراموش کنه صورت منو یا وجودمو ولی اسمم تو لیست اجاره نشین ها که هست !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه))