پارک انیمه
نظرتون راجب تزوکا چیه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+---- انجمن: سرگرمی (/forum-396.html)
+---- موضوع: نظرتون راجب تزوکا چیه؟ (/thread-20896.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

نظرتون راجب تزوکا چیه؟ - ***kimia*** - 2015/07/23 10:26 PM

دوستای خوبم نظرتون درباره ی کونیمتسو تزوکا چیه؟
.
.
آیا از شخصیت و رفتار اون خوشتون میاد؟
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif

RE: نظرتون راجب تزوکا چیه؟ - ***kimia*** - 2015/07/23 10:37 PM

خودم که دوسش دارم. هیچ وقت کار اشتباهی انجام نداده. برای یه کاپیتان خیلی مناسبه و غرور داره....
شما چه طور؟

RE: نظرتون راجب تزوکا چیه؟ - Yu_chan - 2015/07/23 10:43 PM

تزوکا آدم جدی ایه! 
اما درعین حال همه چی براش مهمه و سعی می کنه کاراشو بی نقص انجام بده! 
ظاهر نرمی نداره اما به نظر می رسه دل مهربونی داشته باشه! 
درکل ازش خوشم میاد! 

RE: نظرتون راجب تزوکا چیه؟ - Akaito - 2015/07/23 10:48 PM

از تزوکا به هیچ وج خوشم نمیاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به طرفدارا بر نخوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دارم نظرم رو میگم دیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آدم جدیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه غرور خیلی خاصی داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به تیمش هم فداکاره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
((از اینا بدم میاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برنخوره ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه))

RE: نظرتون راجب تزوکا چیه؟ - ***kimia*** - 2015/07/23 10:56 PM

(2015/07/23 10:48 PM)'Ryoma' نوشته شده توسط:  از تزوکا به هیچ وج خوشم نمیاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به طرفدارا بر نخوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دارم نظرم رو میگم دیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آدم جدیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه غرور خیلی خاصی داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به تیمش هم فداکاره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
((از اینا بدم میاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برنخوره ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه))

RE: نظرتون راجب تزوکا چیه؟ - Yu_chan - 2015/07/23 10:57 PM

(2015/07/23 10:56 PM)'***kimia***' نوشته شده توسط:  
(2015/07/23 10:48 PM)'Ryoma' نوشته شده توسط:  از تزوکا به هیچ وج خوشم نمیاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به طرفدارا بر نخوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دارم نظرم رو میگم دیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

احتمالا بهت برخورده! 

RE: نظرتون راجب تزوکا چیه؟ - ***kimia*** - 2015/07/23 11:17 PM

نه. به خدا. نمیدونم چرا اینجوری شده.... واقعا ببخشید. اتفاقا میخواستم ازش تشکر کنم.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/1.gif
به دلیل این که نظرشو گفته...

RE: نظرتون راجب تزوکا چیه؟ - Dr.lolo - 2015/07/24 12:17 AM

مـــــــــن عـــــــــــــــاشـــــــقــــــــــــــشــــــــــــــــم عــــــــــــالــــــــــیــــــــــــــهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کیمیا جون گزاشتن اولین تاپیک رو بهت تبریک میگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون راجب تزوکا چیه؟ - ***zahra*** - 2015/07/24 07:10 AM

بیشتر از خودش از موهاش خوشم میادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نظرتون راجب تزوکا چیه؟ - R.Tezuka - 2015/07/24 09:57 AM

من کلا عاشقشم
به نظر من عالیه
رفتارشو دوس دارم بخاطر هرچیزی نیشش تا بناگوش باز نمیشه به نظر من اون غرور خاصشم باعث میشه خیلیا جلوش نتونن زبون درازی کنن
بعدش از حرفایی که میزنه خیلی خوشم میاد
غرور کاذب نداه و هیچوقت هم کوری نمیخونه با این حال بازیاشو میبره
واقعا حرفه ای و عالیه نمونه ی صبر و مقاومته
همیشه هرچیزیو به ادم با حرفا و بعضیاشونم با کاراش نشون میده
زورشو به رخ دیگران نمیکشه
ضعیف کشی نمیکنه و برعکس از حق بقیه هم دفاع میکنه
باهوشه و خوشگله
همیشه هم اخمو نیست به موقعش هم میخنده
یکمم عجیبه
در عین حال مثل خودم رمانای ترسناک میخونه خخخخخخخخخ[البت بخاطر همینم شب توی کتابخونه توهم میزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه]