پارک انیمه
اگه میتونستی با یکی از پرنسس ها ازدواج کنی کدوم رو انتخاب میکردی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: اگه میتونستی با یکی از پرنسس ها ازدواج کنی کدوم رو انتخاب میکردی؟ (/thread-21532.html)

اگه میتونستی با یکی از پرنسس ها ازدواج کنی کدوم رو انتخاب میکردی؟ - ahmad4104 - 2015/08/17 07:52 AM

اینم یه تاپیک فقط برای پسرا.
اگر میتونستی با یکی از پرنسس های انیمیشنی ازدواج کنی کدوم رو انتخاب میکردی؟چرا؟

RE: اگه میتونستی با یکی از پرنسس ها ازدواج کنی کدوم رو انتخاب میکردی؟ - ahmad4104 - 2015/08/19 11:22 AM

یه سوال:
این تاپیک بازدید خوبی داشت ولی کسی بهش پاسخ نداده.چرا؟
منتظرید اول خودم بگم؟

RE: اگه میتونستی با یکی از پرنسس ها ازدواج کنی کدوم رو انتخاب میکردی؟ - hiodo ise - 2015/08/21 03:32 AM

هبی هیمه یا پرنسس مارها در وانپیس

RE: اگه میتونستی با یکی از پرنسس ها ازدواج کنی کدوم رو انتخاب میکردی؟ - ahmad4104 - 2015/08/21 09:59 PM

باشه خودم میگم تا روی پسرا باز بشه جواب بدن.
خب من اگر بخوام یکی از پرنسس ها رو انتخاب کنم مریدا رو انتخاب میکنم چون مثل خودم کمان دوست داره و مثل بقیه پرنسس ها لوس نیست و کسی هم نمیخواد اونو بکشه یه زندگی اروم داره.تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه میتونستی با یکی از پرنسس ها ازدواج کنی کدوم رو انتخاب میکردی؟ - avatar_sh - 2015/08/23 10:25 AM

پرنسس از کدوم انیمه آخه :/
حداقل یه چندتا گذینه میدادی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه میتونستی با یکی از پرنسس ها ازدواج کنی کدوم رو انتخاب میکردی؟ - ahmad4104 - 2015/08/23 11:04 AM

(2015/08/23 10:25 AM)'avatar_sh' نوشته شده توسط:  پرنسس از کدوم انیمه آخه :/
حداقل یه چندتا گذینه میدادی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

هر پرنسسی دوست داری اگر خواستی از هر انیمه یکی رو انتخاب کن
پرنسس های دیزنی اولویت دارن

RE: اگه میتونستی با یکی از پرنسس ها ازدواج کنی کدوم رو انتخاب میکردی؟ - Mi Hi - 2018/08/16 04:26 PM

اگه من پسر بودم...پرنسس اریل رو انتخاب می کردم در پری دریایی

RE: اگه میتونستی با یکی از پرنسس ها ازدواج کنی کدوم رو انتخاب میکردی؟ - آتیش پاره - 2021/04/12 04:31 PM

منم اگه پسر بودم اممم سفید برفی رو انتخاب میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه