پارک انیمه
بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+---- انجمن: سرگرمی (/forum-396.html)
+---- موضوع: بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ (/thread-21613.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ - ***zahra*** - 2015/08/22 07:32 AM

بخاطر کدوم شخصیت ها یا شخصیت این انیمه رو نگاه میکنید؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستشو بگینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ - Akaito - 2015/08/22 07:50 AM

راستیتش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیدونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این انیمه رو واسه تنیس نیگا میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تا حالا به اینش فک نکرده بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الانم فک کنم نمیدونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاید ریوگا و ریوما و نانجیرو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ - Hyori Ackerman - 2015/08/22 01:26 PM

به خاطر ریوما و ریوگا

RE: بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ - mikaze ai - 2015/08/22 03:06 PM

بخاطر ریوما و ریوگا و ایجی میبینم
این3تا انیمه رو جالب کردن-_-

RE: بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ - Rayan - 2015/09/21 06:07 PM

ریوگا،فوجی،تزوکا و آتوبهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ - ryomaechizen12 - 2015/09/21 08:06 PM

اول بخاطره ريوما بعد بخاطره تيم سيكاكو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ - تینا ازارو - 2015/09/29 06:35 PM

خب معلومه ایجی

RE: بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ - Yumiko - 2015/09/29 09:04 PM

به خاطر اینکه کاری خنده دار میکنن نگاه میکنم ، مخصوصاً ایجی که خیلی وروجکه.مومو هم بد نیست چون خیلی میخوره. در کل به جز کسانی که با ریوما نسبتی دارن، تقریبا اکثر بازیکن های اصلی ژاپن رو دوست دارم (کم و زیاد داره)

RE: بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ - aika_chan - 2015/09/29 09:53 PM

سیچی یوکیموراتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifآکایا کیریهاراتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifایری کاناتاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifجمعا ریکایدای جماعتتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifفوجیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifمومو(ژانر طنز )تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifایجی

RE: بخاطر کدوم شخصیت انیمه شاهزاده تنیس رو نگاه میکنید؟؟؟ - Arararagi - 2015/09/30 04:04 PM

يعنى من قط بخاطر تيم هاى هيوته و ريکايداى اين انيمه رو ميبينم چون ديگه اگه اين تيماى عالى نباشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه انيمه شاهزاده تنيس چيه خومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه