پارک انیمه
کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: هواداران (/forum-15.html)
+---- موضوع: کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ (/thread-2184.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ - yahiko - 2011/11/14 10:33 PM

سلام!!!
داشتم دنبال یه چیزی میگشتم که این سایتو پیدا کردم و دیدم جالبه گفتم بزنم!!
یه چندتا سؤال هست جواب میدید بعد میگه که کدوم بازیکنی هستید!!!

کدوم شخصیت؟؟

ويرايش: ترجمه سوالها
1-دوست داريد كاپيتان باشيد؟
2- دوست داريد دروازه بان باشيد؟
3- مدافع چي؟
4- بازيكن خط مياني چي؟
5- بازيكن خط حمله چي؟
6-تا حالا به كسي عمدا صدمه زديد؟
7- كار تيمي انجام ميدين؟
8- شوت زدنتون خوبه؟
9-پاس دادن چي؟
10-تكل كردن چي؟
11-دوست داريد محل قرار گيري هم تيمي ها رو تعيين كنيد؟ (محل بازيشون رو مشخص كنيد؟)
12- آيا بقيه فكر ميكنن شما بازيكن خوبي هستين؟
13- آيا با هم تيمي ها قسم ميخوريد؟ (قبل از بازي)
14- با هردو پاتون ميتونين بازي كنيد؟
15- اگه مربي ازتون بخواد جايي بازي كنيد كه خوشتون نمياد، آيا به راحتي قبول ميكنيد؟
16- با همه هم تيميهاتون دوست هستيد؟
17- تا حالا تعليق شدين؟
18- آيا هم تيمي ها رو به بازي جوانمردانه تشويق ميكنيد؟
19- دونده سريعي هستيد؟
20- خوب سانتر ميكنيد؟
21- بازي ساز خوبي هستيد؟
22- خشن بازي ميكنيد؟
23- باعث رنج ديدن بقيه ميشيد؟
24- از سوباسا خوشتون مياد؟

RE: کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ - yahiko - 2011/11/14 10:36 PM

من خودم شدم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Kojiro Hyuga

RE: کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ - farshad - 2011/11/14 10:58 PM

!
سوباسا اوزارا !
[attachment=8745]

RE: کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ - soubasa - 2011/11/15 06:33 AM

[font=Arial, Helvetica]
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ماتسویوما

RE: کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ - Mohabat69 - 2011/11/15 08:16 AM

1 ماتسویاما
2 سوباسا
3 میزوگی
4 ایزاوا
5 تاکی
6 تارو

RE: کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ - soubasa - 2011/11/15 10:02 AM

مجتبی تو هم مثل من شدی من دومین نفرم سوبا بود سومین نفرم میزوگیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچه تفاهمیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ - M@hdi - 2011/11/15 10:26 AM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهTsubasa Ozora
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهHikaru Matsuyama
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهJun Misugi

RE: کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ - yahiko - 2011/11/15 12:32 PM

من دوباره خودم شدم!

Kojiro Hyuga

RE: کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ - Pepe - 2012/02/23 11:11 AM

من تا حالا فوتبال بازی نکردم، ولی از خودم به سوالها جواب دادم و نتیجه این اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه:
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهHikaru Matsuyama (100%)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهJun Misugi (84%)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهTaro Misaki (84%)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهTsubasa Ozora (84%)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهUrabe Hanji (84%)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهMakoto Soda (67%)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهMamoru Izawa (67%)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهShingo Aoi (67%)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهSyun Nitta (67%)
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهAkai Tomeya (50%)

RE: کدوم شخصیت فوتبالیستها هستید!؟ - ALI-TSUBASA - 2012/02/23 06:40 PM

من که متاسفانه کاکرو شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهجالبه سوباسا تو 11 بود واسه من......