پارک انیمه
سفیروث یا کلود؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: فاینال فانتزی (/forum-329.html)
+---- انجمن: طرفداران (/forum-344.html)
+---- موضوع: سفیروث یا کلود؟ (/thread-22161.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

سفیروث یا کلود؟ - suisen - 2015/09/25 11:33 PM

خب میدونم طرفدارای این دوشخصیت بزرگوار ،بخاطر زدن همچین تاپیکی شاید ترورم کنن . ولی خوبه مقایسه بین این دو داشته باشیم و تبادل نظر کنيم .

RE: سفیروث یا کلود؟ - Arararagi - 2015/09/26 05:39 AM

عجب جدالى شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چقد انتخاب سختهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من از اين دوتا نميتونم يکيو انتخاب کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولى الان ده بى سى چهل کردم سفى برنده شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پس سفىمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دلايل:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هر دو خوشتيپنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پر طرفدارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باحال و خفننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شخصيت هاى جالبى دارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب براى همين من مجبور شدم از ده بى سى چهل استفاده کنم تا ببينم کدوم شانسش بيشترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سفیروث یا کلود؟ - سفیروت - 2015/09/26 06:32 AM

سفیروث چون هم دوست داشتنی تره هم شخصیتش عمیق تر ازکلوده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سفیروث یا کلود؟ - مین جی - 2015/09/26 02:16 PM

من هم از راهکار syo.chan استفاده کردم ،راهکار خیلی خوبی بود واسه من کلود در اومد.

RE: سفیروث یا کلود؟ - suisen - 2015/09/26 10:12 PM

(2015/09/26 06:32 AM)Sephiroth71 نوشته شده توسط:  سفیروث چون هم دوست داشتنی تره هم شخصیتش عمیق تر ازکلوده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با نظرت موافقم .
سفیروث صورت و شخصیتی مهربون در عین حال محافظه‌کار و جدی داشت ، صبور و خونسرد بود ( با توجه به تمرین با دوستاش میگم)، خصوصیاتی که توی تفسیر اسمش هست با شخصیت واقعیش تطابق داره، دلسوزه و به فکر دوستاش هست ( توی crisis core درباره اتفاقی که در محل زندگی اریس افتاده بود با زک صحبت کوتاهی کرد و اجازه رفتن به اونو داد).
واقعا برای طراحی کاراکترا کلی زحمت کشیدن. واقعا شخص پیچیده ایه و گذشته پنهانش ،ازدست دادن دوستاش و اینکه صورتش به صورت مادرش شبیه.
خب اینم دلایل من ،لطفا شما هم خصوصیات این شخصیتها را بگید تا با هم مقایسه کنيم .

RE: سفیروث یا کلود؟ - Arararagi - 2015/09/27 08:55 PM

(2015/09/26 02:16 PM)مین جی نوشته شده توسط:  من هم از راهکار syo.chan استفاده کردم ،راهکار خیلی خوبی بود واسه من کلود در اومد.
آفرينمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولى از اين گذشته من واقعيتش قبلا طرفدار سفى بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهالان طرفدار کاداجممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سفیروث یا کلود؟ - Noctis_P - 2015/09/27 08:59 PM

سفیروت کلود رو خیلی دوست دارم اما سفیروت بیشتر

RE: سفیروث یا کلود؟ - NoboraHaru - 2015/09/30 07:41 PM

سفیروث چون نماد قدرته ،از همه مهم تر قدرت درجهان ما یعنی امپراطوری وخدایی که سفیروث با شخصیت خاص خودش چه دلهایی را که نربایید.
مثل اهن ربا

RE: سفیروث یا کلود؟ - miss pink - 2015/09/30 08:17 PM

کلود

RE: سفیروث یا کلود؟ - ♥☼poopak☼♥ - 2015/09/30 08:44 PM

نمیدونم چرا .....ولی کلود