پارک انیمه
اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: کمیک و مانگا (/forum-21.html)
+--- انجمن: مباحث مانگا (/forum-24.html)
+--- موضوع: اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ (/thread-22177.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ - ***zahra*** - 2015/09/29 06:21 PM

اولین مانگایی که خوندین چی بود؟

چجوری بود؟ازش راضی بودین؟

RE: اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ - negar9 - 2015/10/27 03:19 PM

اولیش راهروی عروسک ها بود:/ژانرش ترسناک و اکشن بود:/ منم اونموقع ۱۲-۱۳سالم بود ساعتم۱شب بود-_-منم اساسییییی زهره ام ترکید~…~
ولی باحال بود
درمورد یه ساختمون متروکه بود که زوج ها میرفتن توی اون اما توی اون عروسکایی بودن که پوست ادما رو میکندن و میپوشیدن-_-
همینجوری ترسناک نیست اما اونموقع واسه من بی نهایت ترسناک بود-_-

RE: اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ - aiso - 2015/10/27 03:21 PM

من اولین مانگایی که خوندم ناروتو بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب به عنوان اولین مانگا دوستش داشتم ولی خب اخرش زیاد جذاب تموم نشد چون ساسکه میتونست برا خودش کسی بشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ - amirmohammad - 2015/10/27 03:27 PM

اولین مانگایی که خوندم برسرک بود اوایل منو جذب نکرد چون طراحی قدیمی و شلوغ بود و چیزی از گذشته شخصیت ها نمیدونستم اما دوستم با گیوتین بالا سرم وایساده بود و میگفت بخون و وقتی وارد فلش بک شخصیت ها و ماجرای گاتس شد دگرگون شدم یادمه آهنگ خواجه امیری رو همراه با خوندن مانگا گوش میدادم و نزدیک بود از شدت ناراحتی با سر برم توی ستون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ - Meliodas - 2015/11/21 11:41 AM

ناروتو
همون اولین چپتری که خوندم منو به خودش جذب کرد

RE: اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ - Rayan - 2015/12/05 06:13 PM

اولین مانگایی که خوندم مانگای هانتر x  هانتر بود...چون قبلش انیمش رو دیده بودم واسم خیلی جذاب بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ - ciel - 2015/12/05 07:44 PM

من زیاد از مانگا خوندن خوشم نمیومد تنبلی میکردم خودم ترجمه کنم اولین مانگایی که خوندم وهنوزم دارم میخونم خادم سیاه بود اونم مجبور بودم میفهمین مجبور....ولی الان خیلی راضیم

RE: اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ - ココル - 2015/12/05 09:08 PM

من اولین مانگایی که خوندم...دقیق یادم نیست ولی فکر کنم هایکیو بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
که به خاطر ادیت بر داشته بودمش
فکر نمیکردم اینقد به مانگا خوندن جذب شممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ - Aika.Chan - 2015/12/06 12:15 AM

مانگا ناروتو تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: اولین مانگایی که خوندین چی بود؟ - aiso - 2015/12/06 11:09 PM

(2015/12/05 09:08 PM)yagami yamado نوشته شده توسط:  من اولین مانگایی که خوندم...دقیق یادم نیست ولی فکر کنم هایکیو بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
که به خاطر ادیت بر داشته بودمش
فکر نمیکردم اینقد به مانگا خوندن جذب شممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یادش بخیر هنگ هم بودی چجوریه از چپتر های 150 تا 160 بین اینا بود کلا داستان دستت نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
احتمالا بعدش یا هاتسونه میکس خوندی یا مانگا های _4koma یا دیجیمون نکست