پارک انیمه
چگونه با کمیک آشنا شدید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: کمیک و مانگا (/forum-21.html)
+--- انجمن: کمیک استریپ (/forum-25.html)
+--- موضوع: چگونه با کمیک آشنا شدید؟ (/thread-22442.html)

صفحه‌ها: 1 2

چگونه با کمیک آشنا شدید؟ - ADP - 2015/10/27 12:48 AM

با سلام خدمت تمامی دوستان
همونطور که از اسم تاپیک پیداست چطور با کمیک آشنا شدید؟
از طریق سینما و فیلم های کمیک بوکی؟ یا انیمیشن؟ یا کمیک های ترجمه شده روزنامه ها و مجلات؟ یا...؟

RE: چگونه با کمیک آشنا شدید؟ - ADP - 2015/10/27 12:58 AM

من خودم به شخصه از سینما با کمیک بوک آشنا شدم.
یادمه یه دوست بهم میگفت سه تا فیلم باحال داره. حتما بهم میده اون سه تارو.
دو تا از اون فیلم ها تور و اونجرز بودن!
از قبل یه چیزایی در مورد آیرن من و هالک میدونستم. اما نمیدونستم اینا تو یه فیلم هم هستن!
بعدش فهمیدم فیلم تور با اونجرز ارتباط مستقیم داره!!
رفتم و کلی جسجتو و تحقیق کردم. انواع و اقسام نقد و بررسی ها و معرفی هارو خوندم تا اینکه فهمیدم دو تا کمپانی دی سی و مارول هستن که مجموعه های سرگرمین و کمیک بوک هم منتشر میکنن.
مارول هم یه یونیورس سینمایی راه انداخته و داره تند تند فیلم های مرتبط به هم رو میسازه و اکران میکنه. اونم چه فیلم هایی!
همه فیلماشو از این و اون گرفتم یا دانلود کردم. هر 12 تاشو دیدم! (جز انت من که فیلم سیزدهمه و تازه اکران شده)
کم کم رفتم تو نخ دی سی و سریالاشو کشف کردم.
همون مواقع هم همش دنبال سینما بودم.
سینما و کمیک برای من شده بودن دو سرگرمی زندگی. البته هنوز هم هستن!
الان دیگه حدود یه سالی از آشنایی من با دنیای بزرگ کمیک بوک و سینما میگذره.
هنوزم که هنوزه خیلی چیزارو نمیدونم و هنوز هم دنبالشونم! چون کمیک های مهم زیادی هستن که ترجمه نشدن. منم زبان فول نیستم. به خاطر همین بیشتر مقالاتشو میخونم.
خلاصه که یه طرف ADP شده زندگیش و درسش. یه طرفش شده سینما و کمیک بوک

RE: چگونه با کمیک آشنا شدید؟ - Dick grayson - 2015/10/27 03:26 PM

من با کمیک توسط انیمیشن عدالت جویان جوان (Young Justice)  و بتمن و ردهود آشنا شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد اینکه عدالت جویان جوان رو دیدم عاشق شخصیت دیک گریسون شدمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
بعدش رفتم دنبال اینکه کی هستش ؟!!
بعد فهمیدم اینا همش از کمیک هستن و چند تا سایت کمیکی پیدا کردم و کمیک میخوندممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دی سی و مارول رو هم همون اول کمیک خونی فهمیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چگونه با کمیک آشنا شدید؟ - کساندرا - 2015/10/28 05:44 PM

منم با اینجاستس و مارول علیه کپ کام (بازی) 

RE: چگونه با کمیک آشنا شدید؟ - Salmanfz - 2016/08/10 10:16 AM

با انیمیشن های مختلف
از بتمن زیر نقاب رد هود و عدالت جویان جوان
بعدش رفتم دنبال اینکه اینا چین از کجا میان و منبعشون چیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعدشم با یه سایت آشنا شدم که واقعا دید من رو راجب کمیک عوض کرد!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چگونه با کمیک آشنا شدید؟ - Ryoma - 2016/08/10 10:37 AM

هیچی اومدم تو این سایت آشنا شدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چگونه با کمیک آشنا شدید؟ - Manga1394 - 2017/02/11 05:46 PM

از طریق اینترنت
البته قبلا تر رو حساب کنیم یعنی از بچه گی داستان مصورای تن تن اینا رو می خوندم خیلی دوست داشتم. یه بار تو یه شب سه جلدشو خوندمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

RE: چگونه با کمیک آشنا شدید؟ - Mmpunisher - 2017/06/25 08:37 AM

منم مثل بقیه با فیلمای کمیک بوکی اشنا شدم،چند سال پیش کمیکای شخصیتا با ترجمه به صورت فیزیکی یافت می شد
منم وقتی دیدم کارکترا از کمیک اقباس میشن دنبالشو گرفتم و با کمیک اشنا شدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: چگونه با کمیک آشنا شدید؟ - Death - 2017/06/25 11:00 AM

یادمه قدیما کمیک های مصور مارول با ترجمه و جلد شیک منتشر میشد (عین مجله) تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif اولین بار اونا رو دیدم 

RE: چگونه با کمیک آشنا شدید؟ - lily - 2017/06/25 11:35 AM

بنده آواتار میدیدم تو اینترنت دنبال عکساش میگشتم که فهمیدم کمیک هم داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه