پارک انیمه
ریوما ایچیزن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: قهرمانان تنیس - شاهزاده تنیس (/forum-366.html)
+---- انجمن: سرگرمی (/forum-396.html)
+---- موضوع: ریوما ایچیزن (/thread-22753.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

ریوما ایچیزن - Ryoma - 2015/12/14 09:24 AM

سلام دوستان گلم
اگه شما از بچگی تا الان جای ریوما بودید چیکار میکردید؟
مثلا تنیسور می شدید؟
در همه ی کار ها ضعیف می شدید؟
قوی ترین بازیکن توی ورزش های دیگه می شدید؟
چیکار می کردید؟
اگه تاپیک خوبی گذاشتم اعتبار و تشکر فراموش نشه
راستی شما می تونید قیافه ی ریوما رو تغییر بدید و یه عکس از یکی دیگه جای ریوما بزارید
اگه دوست داشتید عکس بزارید
حتما بگید که چیکار می کردید
see you soon

RE: ریوما ایچیزن - Dango - 2015/12/14 02:49 PM

میرفتم به بدمینتون تغییر رشته میدادممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ریوما ایچیزن - Melika10 - 2015/12/14 02:50 PM

من همون تنیس رو انتخاب می کردم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: ریوما ایچیزن - sakuno - 2015/12/14 02:51 PM

خب من حتما یه تنیسور عالی میشدم
همه رو به مسابقه دعوت میکردم و میشدم بهترین تنیسورمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ریوما ایچیزن - digimon81 - 2015/12/14 02:59 PM

من میرفتم توی تیم فوتبال بایرن مونیخ فوتبال بازی می کردم

RE: ریوما ایچیزن - Dr.lolo - 2015/12/14 03:15 PM

ببخشید میشه توضیح بدی دقیقا باید اینجا چه پستی بزاریم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ریوما ایچیزن - Ryana - 2015/12/14 06:08 PM

یه تنیسور قوی میشدم
حداقل ۱۰٪به دخترا اهمیت میدادم
مغرور میشدم‌

RE: ریوما ایچیزن - sukkie - 2015/12/14 06:09 PM

من همون تنیسور می شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ریوما ایچیزن - Ryoma - 2015/12/14 06:19 PM

(2015/12/14 03:15 PM)***yoona*** نوشته شده توسط:  ببخشید میشه توضیح بدی دقیقا باید اینجا چه پستی بزاریم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب این که جاش بودی چیکار میکردی

RE: ریوما ایچیزن - Natsumi - 2015/12/14 06:33 PM

میرفتم تنیسور میشدم بعد آخرش با کایدو عروسی میکردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه