پارک انیمه
طرفداران فراموشی (Amnesia) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: طرفداران فراموشی (Amnesia) (/thread-22944.html)

صفحه‌ها: 1 2

طرفداران فراموشی (Amnesia) - Emma Hunter - 2016/01/10 10:22 PM

هر کی فراموشی رو دیده‌ بیاد راجبش حرف بزنیم.

RE: طرفداران فراموشی (Amnesia) - abaneh - 2016/01/10 10:48 PM

من دیدمش بنظرم از اون انیمه های بود که ارزش فقط یه بار دیدن و داشت ،فقط تنها انگیزه ای که ادمو مجبور به دیدنش میکرد طراحی کارکترا و انیمه بود !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستان واقعا گنگ و نامفهوم و شخصیت پردازی بدتر از اون !!!

امیدوارم طرفدارانش منو ببخشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خوب واقعا سوالم اینه واقعا این انیمه چی داشت ؟ از داستانش چی فهمیدید ؟

RE: طرفداران فراموشی (Amnesia) - Leia - 2016/01/10 11:45 PM

من یک بار کامل دیدمش ولی اصلا انیمه ی جالبی نیست شخصیت هاش نامفهومه و در اخر هم پایانی گنگ داره به نظرم اصلا انیمه ی جالبی نیست

RE: طرفداران فراموشی (Amnesia) - Emma Hunter - 2016/01/11 07:47 AM

در نظر من اولاش جالب و معمایی بود که دختره فراموشی میگیره و اینا...
ولی آخرش که معلوم شد کار رییس پری ها و این چیزا بوده خیلی مسخره شد.
و اصلا معلوم نشد آخر چی میشه.
و من نفهمیدم اون آخرش پری به دختره گفت که تو همه کار کردی و خودت سرنوشتت رو درست کردی
دقیقا دختره چی کار کرد؟؟؟هیچی!هیچ کاری نکرد!دم به دقیقه میرفت توی حلق یک ماشین.

RE: طرفداران فراموشی (Amnesia) - aika_chan - 2016/01/11 07:48 AM

من که از این انیمه خوشم اومد،فکر میکنم که این پایان های گنگ باعث جذابتر شدن انیمه میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: طرفداران فراموشی (Amnesia) - abaneh - 2016/01/11 05:24 PM

(2016/01/11 07:47 AM)bitbor.82 نوشته شده توسط:   در نظر من اولاش جالب و معمایی بود که دختره فراموشی میگیره و اینا...
ولی آخرش که معلوم شد کار رییس پری ها و این چیزا بوده خیلی مسخره شد.
و اصلا معلوم نشد آخر چی میشه.
و من نفهمیدم اون آخرش پری به دختره گفت که تو همه کار کردی و خودت سرنوشتت رو درست کردی
دقیقا دختره چی کار کرد؟؟؟هیچی!هیچ کاری نکرد!دم به دقیقه میرفت توی حلق یک ماشین.
این برداشت من بود ازش!
دختره تو دنیای خودش تصادف میکنه و روحش بین چند دنیا سرگردون میشه ، و این که دختره هردفعه با یه پسر بود اینه که اون پسرا هرکدوم تو دنیاهای متفاوتی بودن !کلا گیج کننده و گنگه !...آخرش دختره بین چند دروازه سرگردون موند !

امتیاز این انیمه تو انی دی بی 2 شده ،اون 2 امتیاز هم بخاطر گرافیکش بوده !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2016/01/11 07:48 AM)***Aika-chan*** نوشته شده توسط:  من که از این انیمه خوشم اومد،فکر میکنم که این پایان های گنگ باعث جذابتر شدن انیمه میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب چرا خوشت اومد دلیلت چیه ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پایان گنگ خوبه ولی نه اینجور پایانی !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: طرفداران فراموشی (Amnesia) - Miikasa Ackerman - 2016/01/20 04:41 PM

یه جوریه زیاد جذاب نیستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif

RE: طرفداران فراموشی (Amnesia) - aika_chan - 2016/01/22 04:57 PM

نقل قول:
خب چرا خوشت اومد دلیلت چیه ؟
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پایان گنگ خوبه ولی نه اینجور پایانی !
خوشم اومد چون نیم ساعت جلو دسکتاپ اینجوری بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به قول میسا در نماینده کلاس پیشخدمته: ماتسوخیسمی آلژی دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: طرفداران فراموشی (Amnesia) - abaneh - 2016/01/22 07:16 PM

(2016/01/22 04:57 PM)***Aika-chan*** نوشته شده توسط:  
نقل قول:

خوشم اومد چون نیم ساعت جلو دسکتاپ اینجوری بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به قول میسا در نماینده کلاس پیشخدمته: ماتسوخیسمی آلژی دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس قیافت شکل من شده بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من دلم میخواست نویسنده رو قشنگ ریز ریز کنم !

RE: طرفداران فراموشی (Amnesia) - aika_chan - 2016/01/23 03:23 PM

(2016/01/22 07:16 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2016/01/22 04:57 PM)***Aika-chan*** نوشته شده توسط:  
نقل قول:

پس قیافت شکل من شده بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من دلم میخواست نویسنده رو قشنگ ریز ریز کنم !

عاشقان شیطانی خون بیشتر که خیلی بدتر تموم شد!بیشتر میخواستم نویسنده اونو ریز ریز کنم و به ابعاد نانویی تبدیل کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه