پارک انیمه
بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler) (/thread-23162.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

بحث و تبادل نظر در باره انیمه خادم سیاه kuroshitsuji - !Melody - 2014/12/31 09:12 PM

اینجا میتونیم در باره انیمه خادم سیاه بحث کنیم. ایراداشو بگیم در باره اپیزوداش و داستاناش بحث کنیم.
بفرماییییییدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث و تبادل نظر در باره انیمه خادم سیاه kuroshitsuji - Maia - 2014/12/31 09:17 PM

این انیمه عالیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..من عاشقشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...اصن صداها قیافه ها شخصیتاش؛ به نظره من عالینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...البته شاید واقعا اینطور نباشه ولی من دوسشون دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث و تبادل نظر در باره انیمه خادم سیاه kuroshitsuji - !Melody - 2014/12/31 09:32 PM

هاااا منم دوست دارم خیییلی . فقط کمی خشنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاراکتراشم چون کمه خیلی عالیه مجبور نیستی مثل بعضی انیمه ها اسم شونصد نفرو حفظ کنیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستاناشم جالبه مخصوصا این تازه که میاد خیلی باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث و تبادل نظر در باره انیمه خادم سیاه kuroshitsuji - Roya - 2014/12/31 09:47 PM

منم قراره به شما بپویندم به زودی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط یه سوال داشتم قبل از اینکه انیمه رو ببینم

سیل چرا یه چشمشو می بنده ؟

RE: بحث و تبادل نظر در باره انیمه خادم سیاه kuroshitsuji - !Melody - 2014/12/31 09:49 PM

(2014/12/31 09:47 PM)Roya نوشته شده توسط:  منم قراره به شما بپویندم به زودی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط یه سوال داشتم قبل از اینکه انیمه رو ببینم

سیل چرا یه چشمشو می بنده ؟
برو تاپیک سوالات بپرس بیام جواب بدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مایا نگیاااا

RE: بحث و تبادل نظر در باره انیمه خادم سیاه kuroshitsuji - abaneh - 2014/12/31 10:25 PM

سباستین عالیه ولی شیل هم تازگی ها ازش خوشم اومده آخه من فکر میکردم سیل 15 سالشه نگو هنوز خیلی بچه س 13 سالشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث و تبادل نظر در باره انیمه خادم سیاه kuroshitsuji - !Melody - 2014/12/31 10:36 PM

(2014/12/31 10:25 PM)abaneh نوشته شده توسط:  سباستین عالیه ولی شیل هم تازگی ها ازش خوشم اومده آخه من فکر میکردم سیل 15 سالشه نگو هنوز خیلی بچه س 13 سالشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره تازه 13 سالش شده.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی سیل کمی رو اعصابهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من از اون صحنه های خون و خونریزیش خوشم اومده بود.
من از این yes my lord گفتنای سباستین خیلی خوشم میاااادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث و تبادل نظر در باره انیمه خادم سیاه kuroshitsuji - Maia - 2014/12/31 11:00 PM

(2014/12/31 10:36 PM)!Melody نوشته شده توسط:  
(2014/12/31 10:25 PM)abaneh نوشته شده توسط:  سباستین عالیه ولی شیل هم تازگی ها ازش خوشم اومده آخه من فکر میکردم سیل 15 سالشه نگو هنوز خیلی بچه س 13 سالشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره تازه 13 سالش شده.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی سیل کمی رو اعصابهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من از اون صحنه های خون و خونریزیش خوشم اومده بود.
من از این yes my lord گفتنای سباستین خیلی خوشم میاااادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ملوچین همین تازه ابانه حرفشو راجبه شیل پس گرفت حالا نوبته توعه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..ملوچین بیام نصفت کنم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..وای اره یس مای لوردای سباس چان عالینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث و تبادل نظر در باره انیمه خادم سیاه kuroshitsuji - !Melody - 2014/12/31 11:02 PM

خو راست میگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه زیاد نه ولی بعضی وقتا رو اعصابهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من نصف نمیشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یکیم اونجاهاشو دوست دارم که به سیل طعنه میزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث و تبادل نظر در باره انیمه خادم سیاه kuroshitsuji - Maia - 2014/12/31 11:08 PM

(2014/12/31 11:02 PM)!Melody نوشته شده توسط:  خو راست میگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه زیاد نه ولی بعضی وقتا رو اعصابهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من نصف نمیشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یکیم اونجاهاشو دوست دارم که به سیل طعنه میزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من میتونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهوای ارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمن عاشقه اونجاییشم که(برا سیزنه 3ش و سیرکه نوحهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...خیلی هم اسپویل نیس ولی...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
محتوای مخفی (Click to View)