پارک انیمه
ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم (/thread-23290.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم - shizuko yagami - 2016/02/26 10:17 AM

از عنوان معلومه دیگه...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من نتیجه میگیرم ژاپنی ها خیلی خیال پرداز و البته منحرفن....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
والبته نتیجه میگیرم میشه باگرافیک وموضوع خوب اهداف خودت رو به بیننده تحمیل کنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم - Hyori Ackerman - 2016/02/26 01:44 PM

بستگی داره چه نوع انیمه ای تماشا می کنید....
من حمله به تایتان رو که دیدم واقعا متحول شدم.خیلی انیمه محشریه و همین طور حماسی.چون همه شخصیت ها سرسختانه به دنبال رسیدن به اهدافشون بودند من هم سرسختی و تلاش رو از اونها یاد گرفتم.میکاسا دلبستگی کمی به دنیا داشت و این باعث شد من هم به جورایی کمتر به ابین دنیا تکیه کنم.

RE: ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم - aika_chan - 2016/02/26 02:59 PM

خب من با دیدن انیمه مهمانی جنازه  فهمیدم که کمتر از این انیمه ها نگاه کنم چون دارم دیوانه میشمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
به طور مثال دیشب برای کوبیدن سیب زمینی ها حسی بهم دست داد که اینا گوشت انسانه و محکم شروع به له کردنشون کردم و بلند بلند میخندیدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ولی الان حالم از دیشب بهتره و فقط ظرف ماست رو مثل ظرف خون دیدم و سر کشیدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم - Anna Bolena - 2016/02/26 03:20 PM

هیچ نتیجه ای نمیشه گرفت
فقط وقت ادم تلف میشه اخرشون هم مثل هم تموم میشه

RE: ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم - Miikasa Ackerman - 2016/02/26 04:05 PM

بستگی به نوع انیمه داره مثلا ژانر های اکشن بیشتر
در مورد هدف و سرسختیه،انیمه ها نتیجه های متفاوتی دارنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم - Kradness - 2016/02/27 05:51 PM

نتیجه... ما خوشمون میاد ببینیم به نتیجه کاری نداریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی یه نتیجه هست :
ژاپنی ها قوه تخیلشون بالاست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم - Geena - 2016/04/20 01:27 AM

اینکه ژاپنی هاقوه تخیل بالایی دارن شکی درش نیس.اما هرکدوم از ماهم میتونیم همچین تخیلاتی داشته باشیم فقط کافیه بخواییم....نتیجه ای ک من میگیرم اینه ک انیمه ها میتونن رویاهایی رو در ما بوجود بیارن...البته جز رویا چیز دیگه ای گیرمون نمیاد مطمئن باشید...

RE: ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم - badri - 2016/04/22 10:22 AM

نتیجه می گیریم خون اشام ها گشنه تر افریقایی ها هستن

RE: ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم - ciel phantomhive - 2016/04/22 12:03 PM

خوب بستگی داره. ژانر های مختلف چیز های مختلفی داره.

RE: ما از دیدن انیمه ها چه نتیجه ای میگیریم - Evil - 2016/04/22 01:52 PM

بستگی به ژانرش داره
گاهی ی انیمه میتونه پشتکار ادمو زیاد کنی
ولی گاهی هم میتونه اعصابشو خورد کنه