پارک انیمه
کتاب آتش دزد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: کتاب آتش دزد (/thread-24222.html)

صفحه‌ها: 1 2

کتاب آتش دزد - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2016/06/11 09:49 PM

آتش دزد اولین کتاب از سه‌گانه رمان آتش دزد نوشته نویسنده بریتانیایی تری دیری است. کتاب درباره پرومتئوس، تایتان یونانی است که در اساطیر یونان به عنوان فردی که آتش را از خدایان می‌دزدد و به انسانها می‌دهد معرفی شده‌است.کتاب در حالی آغاز می‌شود که پرومتئوس به صخره‌ها زنجیر شده است ایزد خشم قصد دارد جگر او را بیرون بکشد و تکه تکه کند، ولی در عوض پرومتئوس گردن ایزد خشم را می‌شکند و خود را از زنجیرهایی که پسر عمویش زئوس(خدای یونانی رعد و برق و فرمانروای آسمان) با آنها او را در کوه اسیر کرده میرهاند و می‌گریزد. زئوس به او فرصت می‌دهد تا در ازاء یافتن یک انسان قهرمان آزادیش را باز پس گیرد.تئوس با استفاده از یک جفت بال جادویی که از زئوس قرض گرفته‌است به آینده سفر می‌کند و در شهر عدن با دو دزد به نام‌های عمو ادوارد و جیم آشنا می‌شود. در همین حال ایزد خشم هم در پی یافتن تئوس است تا از او انتقام بگیرد و وظیفه اش که خوردن جگر تئوس در صبح هر روز است را اجرا کند

RE: کتاب آتش دزد - Aisan - 2016/06/11 09:50 PM

اولین رمان چند جلدی بود که خوندم
فوق العاده اس

RE: کتاب آتش دزد - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2016/06/11 10:05 PM

آره منم موافقم! خیلی جالبه

RE: کتاب آتش دزد - مریم جوون - 2016/07/02 10:41 AM

کتاب خوووووبیه

RE: کتاب آتش دزد - sara.yeager - 2016/08/18 09:00 PM

وااای کتابش عااالیهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: کتاب آتش دزد - Mika_Chan - 2016/09/17 10:26 AM

من عاشق این کتابم ، پیشنهاد میکنم همه بخونن ، عالیه

RE: کتاب آتش دزد - Loobia - 2016/09/22 09:10 PM

کلا کتابایی که درباره اساطیر رومی و یونانی باشه رو خیلی میپسندم
شما هم بخونید خوشتان میاد

RE: کتاب آتش دزد - diana king - 2016/09/23 07:28 AM

این کتاب بسی جذابواست من تازگی ها خوندممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگر از طرفداران پرسی جکسون هستین این را از دست مدهیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کتاب آتش دزد - EMILIA - 2016/09/23 04:38 PM

نمیخواستم بخونم اما الان حتما میخونمش

RE: کتاب آتش دزد - ♪ yuka ♪ - 2017/07/05 04:05 PM

کتابی خوبی بود ولی به نظرم جلد دوش اضافی بود و الکی داستان رو کش داده بود