پارک انیمه
نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: آخرین اسرافیل - Owari no Seraph (/forum-407.html)
+---- موضوع: نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ (/thread-24359.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ - Nao-chan - 2016/06/15 12:14 AM

یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه...فکر میکنه که قدرت کافی برای محافظت از خانوادش نداشت و
یا اینکه نباید فرار میکرد

نظر شما چیه؟
به نظرتون یو واقعا مقصره یا الکی خودشو مقصر میدونه؟

***به نظر من که اصلا مقصر نیست...اون هیچ تقصیری تو این اتفاق نداره و هیچ کمکی نمیتونست به اونا بکنه
اگه هم فرار نمیکرد هیچ کمکی به اونا نمیشد و تنها خودش به درسر میفتاد

RE: نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ - Evil - 2016/06/16 04:29 PM

بنظر منم تقصیری نداره...

RE: نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ - yuichiro - 2016/06/16 04:37 PM

بنده هیچ تقصیری ندارم ..تقصیر خودشونه می خواستن نمیرنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gif

RE: نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ - Evil - 2016/06/16 04:41 PM

(2016/06/16 04:37 PM)yuichiro نوشته شده توسط:  بنده هیچ تقصیری ندارم ..تقصیر خودشونه می خواستن نمیرنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درسته تقصیری نداری ولی دیگه اونا که نمیخاستند بمیرند
کشته شدند
اینقدر بی تفاوتی هم خوب نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ - yuichiro - 2016/06/16 05:03 PM

(2016/06/16 04:41 PM)'Evil' نوشته شده توسط:  
(2016/06/16 04:37 PM)'yuichiro' نوشته شده توسط:  بنده هیچ تقصیری ندارم ..تقصیر خودشونه می خواستن نمیرنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کشته شدند
اینقدر بی تفاوتی هم خوب نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باشه باشه..اگه من انقد تو فکر ازادی نبودم اونا نمیمردن
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
اصلا به من چه بمیرنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gif
تقصیر میکاست اون نقشه وو تمپاچه رو اورد

RE: نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ - Evil - 2016/06/16 06:48 PM

(2016/06/16 05:03 PM)yuichiro نوشته شده توسط:  
(2016/06/16 04:41 PM)'Evil' نوشته شده توسط:  
(2016/06/16 04:37 PM)'yuichiro' نوشته شده توسط:  بنده هیچ تقصیری ندارم ..تقصیر خودشونه می خواستن نمیرنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کشته شدند

باشه باشه..اگه من انقد تو فکر ازادی نبودم اونا نمیمردن
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا به من چه بمیرنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تقصیر میکاست اون نقشه وو تمپاچه رو اورد
نه دیگه

تقصیر اونم نییییییست

RE: نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ - Hitara - 2016/06/16 07:02 PM

والا به نظر من بی تقصیره اصن تقصیر این فریده که کشته یو تقصیری نداره

RE: نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ - suisen - 2016/06/17 03:16 PM

به نظر من اگه شلیک هوایی نمی‌کردم تا بچه ها متفرق شن ،تلفات جانی به حداقل می‌رسید .

RE: نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ - Soul - 2016/07/04 01:28 AM

یو مقصر 50 درصد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
50 درصد دیگه تقصیر میکا عه !!
دوتاشون همین جوری سرشون رو انداختن پایین راه افتادن بدن -_-

RE: نظرتون درباره اینکه یو خودشو مقصر کشته شدن خانوادش توسط فرید میدونه چیه؟ - Dazai.B - 2016/07/05 07:07 PM

یو مقصر نیست اون باید زنده میموند الکی که نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه