پارک انیمه
تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: سرگرمی و تست انیمه‌ای (/forum-403.html)
+---- موضوع: تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ (/thread-25256.html)

صفحه‌ها: 1 2

تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ - Sherlock Holmes - 2016/07/16 03:07 PM

فکر میکنید کدام شخصیت در هابیت هستید؟ به لینک زیر مراجعه کنید:
http://lotrproject.com/quiz/

فکر میکنید کدام شخصیت در ارباب حلقه ها هستید؟ به لینک زیر مراجعه کنید:
http://brainfall.com/quizzes/which-lord-of-the-rings-character-are-you/#.rJCwnqwv

RE: تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ - Sherlock Holmes - 2016/07/16 03:08 PM

من خودم تو هابیت بیلبو بگینز شدم.
تو ارباب حلقه ها هم لگولاس شدم !

RE: تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ - asma123 - 2016/07/16 03:22 PM

من Dori شدم . تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ - Sherlock Holmes - 2016/07/16 03:35 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ - diana king - 2016/07/16 05:12 PM

برید کنار!!!
گندالف وارد می شودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
!You are Gandalf

RE: تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ - Sherlock Holmes - 2016/07/16 06:35 PM

واووو گندالف شدی؟؟؟ 
خخخ درود بر تو گندالف آتش باز!

RE: تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ - Exella - 2016/07/17 04:13 AM

GALADRIEL
Many people look up to your beauty, power and wisdom. Perhaps this is what has made you proud. You have the ability to know the minds of others.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

خیلی جالب بود ..... اتفاقا از این الف خوشم میاد ...

RE: تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ - Sherlock Holmes - 2016/07/17 06:28 PM

وای عجب چیزی شدی!
اتفاقا منم عاشق این الف هستم!

RE: تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ - Princess-Sun - 2016/07/18 01:49 PM

تست اول من الروند شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Congratulations! You are...
Elrond
You are a strong leader known for your incorruptibility and wisdom. Your appearance is ageless despite your experiences and hardships. Your home is always open to friends in need. مبارك باشد! شما الروند هستید...الروند
شما یک رهبر قوی شناخته شده برای تباهی ناپذیری و عقل خود هستید. ظاهر خود را با وجود تجربه و سختی خود را نا محدود است. خانه خود را همیشه به دوستان در نیاز باز است.

تست دوم ای جان لگولاس شدم هوووررراااااا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

You are Legolas مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

You are a loyal fighter. You stay to your word and would never backstab anybody. Your arrows hit your sworn enemy and when they do, they sting. Your friends never have to worry about you...as long as they don't cross you.

RE: تست: کدام شخصیت در هابیت و ارباب حلقه ها هستید؟ - Sherlock Holmes - 2016/07/19 10:02 AM

عه منم تو تست دوم لگولاس شدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif