پارک انیمه
تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: سرگرمی و تست انیمه‌ای (/forum-403.html)
+---- موضوع: تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) (/thread-25310.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) - Emma Hunter - 2016/07/18 12:35 PM

https://www.quotev.com/quiz/7322113/Which-Akatsuki-no-Yona-dragon-likes-you

RE: تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) - Emma Hunter - 2016/07/18 12:39 PM

کیجا
خب باحال به نظر میاد D:

RE: تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) - princess.s - 2016/07/18 12:51 PM

Which Akatsuki no Yona dragon likes you?
Sierra
Shin-Ah
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Shin-ah is generally quiet but he shows his emotions through actions. He's very kind-hearted despite how he was treated in his past.

RE: تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) - Evil - 2016/07/18 12:51 PM

Kija

RE: تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) - Princess-Sun - 2016/07/18 12:52 PM

انیمه اش رو ندیدم هنوز ولی تستش باحال بود خخخ مرسی تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
برای من کیجا شد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif ازش خوشم اومد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gif

Kija
Kija is very open and will never lie to you. He was raised in a very sheltered life and he is terrified of bugs. Despite that though, he's very loyal and will die for you.

RE: تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) - aika_chan - 2016/07/18 01:26 PM

یه احساسی به من میگه این شینها دیده من دوسش دارم،دوسم دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بیتا!واسه تولدم یادت نره ها!شینها باید واسم بخریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Shin-Ah
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهShin-ah is generally quiet but he shows his emotions through actions. He's very kind-hearted

RE: تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) - ملیکا ایچیزن - 2016/07/18 02:04 PM

گفت: Kija

RE: تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) - Merliya - 2016/07/19 09:45 AM

منم شین آه شدم!

RE: تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) - مریم جوون - 2016/07/20 09:52 AM

برای من کیجا شدش

RE: تست:کدوم اژدها شما رو دوست داره؟(یونا دختری از سپیده دم) - +Sara Ss3+ - 2016/07/21 02:17 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه___Jea-Ha___مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه