پارک انیمه
تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ (/thread-25923.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - 2rsa - 2016/08/14 01:48 PM

از اسم تایپیک معلوووومه!!!!
خوب بگید
بگیدااااا....

۵نفروووووووو خودم تشویق کردم!!! ولی بهم‌گفتن بروووو بابا حال داری بچه کوچولو!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - .Misaki. - 2016/08/14 03:42 PM

به خیلی ها معرفی کردم شاید 18 نفر
ولی فقط یکیشون دید:/

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - آلیس بکهام - 2016/08/14 03:56 PM

به 4 یا 5 نفر

دوستام بودن.

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - 2rsa - 2016/08/14 04:51 PM

(2016/08/14 03:42 PM)Mei Misaki نوشته شده توسط:  به خیلی ها معرفی کردم شاید 18 نفر
ولی فقط یکیشون دید:/

برای منم فقط یک نفر

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Hyori Ackerman - 2016/08/14 05:38 PM

2 تا از دوستا و همکلاسیای صمیمیمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifیکیشون قول داد که حتما حمله به غولها رو ببینه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifالبته قبلا به یکی دیگه از دوستای مدرسه ایم حمله به غولها رو داده بودم اونم خوشش اومده بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Sakura mafia - 2016/08/14 06:52 PM

از کلاس دوم به کل بچه های همسنم معرفی کردم ...  ( الانم میرم نهم و  هنوز به این کارم ادامه میدم )تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
اولش خیلی مسخرم میکردن و میگفتن خلی ولی وقتی تعدادیشون با ناروتو آشنا شدن روز بعد با کیک و ساندیس اومدن سراغم !تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Diana2 - 2016/08/25 11:01 AM

راستششش بهههه هیچکی!!

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2016/08/25 08:28 PM

یک..دو...سه....
به هفت نفر کنه شدم انیمه ببینن دو تاش دیدن بقیه نه:/ای بی ذوق ها:/

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Dazai.B - 2016/08/26 10:17 AM

منم به خیلیا معرفی کردم ولی فقط دوتاشون میبینن اونم خواهر و مامانمن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه بچه ی کلاس سومی بهم گفت تو هنوزم برنامه کودک میبینی؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چه کنیم باید کلاس تقویتی بذاریم بلکه اطلاعات عمومی مردم بالا بره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاحالا چند نفرو به انیمه دیدن تشویق کردی؟؟؟ - Howl - 2016/08/27 04:43 AM

یک نفر ... خواهرم