پارک انیمه
از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ (/thread-26773.html)

صفحه‌ها: 1 2

از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ - dot. - 2016/10/04 12:33 PM

از اسم تاپیک مشخصه. خودم به شخصه از گربه چشایر خیلی خوشم میاد.و شما................؟

RE: از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ - Sherlock Holmes - 2016/10/05 01:21 PM

وای منم عاشق گربه چشایرم !! خدایی خیلی دوست داشتنیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ - makoto_naegi - 2016/11/14 10:03 PM

بی ربیت..چون عاشق اوزم *-*
مدهترم خوبه :0
از هامپتی دامپتی هم متنفرم چون باعث مرگ الیوت شد :_:

RE: از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ - Dazai.B - 2016/11/14 10:08 PM

صد در صد ریون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چین خویش را با هیچ چیز عوض نخواهم کرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ - abaneh - 2016/11/14 11:17 PM

من مانگا و انیمه رو چندسال پیش دیدم ، فقط یادم نمیاد آلبوس کدوم چین بود ؟

RE: از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ - Sherlock Holmes - 2016/11/14 11:43 PM

(2016/11/14 11:17 PM)abaneh نوشته شده توسط:  من مانگا و انیمه رو چندسال پیش دیدم ، فقط یادم نمیاد آلبوس کدوم چین بود ؟
آلبوس چین سابق بریک بود ! « که البته اراده آبیس زد پودرش کرد :/ »

راستی من نظرم عوض شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه الان به شدت عاشق مد هترم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ - mislee - 2016/11/15 03:02 PM

گربه چشایر

RE: از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ - dot. - 2016/11/17 01:18 PM

نقل قول:  بی ربیت..چون عاشق اوزم *-*
مدهترم خوبه :0
از هامپتی دامپتی هم متنفرم چون باعث مرگ الیوت شد :_:
چه عجب ماهم طرفدار پیدا کردیمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

ما هنوز هم گربه چشایر را میپسندیم چون میشه باهاش گیلبرتو بترسونیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

ضمنا اینم بگم که اوز هم چین تشریف دارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

RE: از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ - 2rsa - 2017/07/03 05:05 AM

مدهترم و گربه چشایر! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: از کدوم یکی از چین های اراده بیشتر خوشتون میاد؟ - Kradness - 2017/07/30 10:55 AM

چشایرررررررررر
*i got crazy*