پارک انیمه
زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: فاینال فانتزی (/forum-329.html)
+---- انجمن: طرفداران (/forum-344.html)
+---- موضوع: زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی (/thread-28450.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی - سفیروت - 2017/05/29 11:15 AM

از اسم تایپیک مشخصه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کدوم صحنه در فاینال فانتزی براتون قشنگ بوده میتونید چند تا هم شد مشکلی نیست چه بهتر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عکس اون صحنه رو هم دلتون خواست بذارید

RE: زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی - سفیروت - 2017/05/29 12:28 PM

من خودم این صحنه رو دوست دارم لحظه ای وینسنت از لوکرسیا جدا میشه لوکرسیا یک قطره اشک از چشماش میاد خیلی غم انگیره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی - Aisan - 2017/06/19 06:35 PM

عاشق مبارزه تیفا با لوزممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مبارزه کاداج و کلود توی شهر فراموش شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مبارزه آخر بین سفی و کلود و اونجا که سف با ماسامونه کلود رو سوراخ می کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما بهترین لحظه به نظرم زمانیه که دوستای کلود دستش رو میگیرن تا بالاتر بره و باهاموت احضاری کاداج رو بکشهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی - سفیروت - 2017/06/19 07:43 PM

(2017/06/19 06:35 PM)Kitara نوشته شده توسط:  عاشق مبارزه تیفا با لوزممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مبارزه کاداج و کلود توی شهر فراموش شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مبارزه آخر بین سفی و کلود و اونجا که سف با ماسامونه کلود رو سوراخ می کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما بهترین لحظه به نظرم زمانیه که دوستای کلود دستش رو میگیرن تا بالاتر بره و باهاموت احضاری کاداج رو بکشهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

وای منم همه اینارو دوست دارم مخصوصا همون مبارزه ی آخر کلود با باهاموت که گفتی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به جزء سوراخ سوراخ شدن کلود با همه ی عشقی که به سفیروث دارم تو اون صحنه ازش متنفر میشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی - Aisan - 2017/06/19 07:59 PM

اتفاقا اونجا ابهت سفی و ماسامونه ش به چشم میادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

RE: زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی - سفیروت - 2017/06/19 08:11 PM

(2017/06/19 07:59 PM)Kitara نوشته شده توسط:  اتفاقا اونجا ابهت سفی و ماسامونه ش به چشم میادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

آره حق باتوئه
ولی من میدونم چرا اون صحنه رو تو نسخه ی بلوری عوض کردن
چون سفیروث تو نسخه ی قبلی فقط نوک شمشیرشو فرو میکنه تو شونه ی کلود ولی کلود اون بلا رو سرش آورد خیلی دلم سوخت واسه سفیروث مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه واقعا تو اون صحنه مظلوم شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی تو این یکی خواستن یه جوری باشه که دلت واسه سفیروث نسوزه

RE: زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی - suisen - 2017/06/20 03:14 AM

اون سکانسی که کاداج داره میمیره و بارون شروع میشه . (ولی چی میشد کلود یه قطره اشک خرج کاداج می کرد )
و اون قسمتی که مارلین میخواست با تیفا صحبت کنه ولی موبایل کلود غرق شذه بود و وینسنت هم موبایل نداشت . عکس العمل وینسنت جالب بود

RE: زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی - سفیروت - 2017/06/20 11:08 AM

(2017/06/20 03:14 AM)'suisen' نوشته شده توسط:  اون سکانسی که کاداج داره میمیره و بارون شروع میشه . (ولی چی میشد کلود یه قطره اشک خرج کاداج می کرد )
و اون قسمتی که مارلین میخواست با تیفا صحبت کنه ولی موبایل کلود غرق شذه بود و وینسنت هم موبایل نداشت . عکس العمل وینسنت جالب بود

آره مخصوصا بعد از اینکه مارلین میگه باور نمیکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی - Mira_snk - 2017/06/30 03:17 AM

تیکه هایی که اریس هست رو دوست دارم....

RE: زیباترین صحنه (سکانس) در فاینال فانتزی - NoboraHaru - 2017/07/04 01:42 PM

فقط مرگ سفیروث خیلی غم انگیزه و لحظه ای که رینوا و تیداس از هم جدا میشن.لحظه مرگ لایتینگ اینا توی دیسادیا هم خیلی ناراحت کنندست.