پارک انیمه
شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: فاینال فانتزی (/forum-329.html)
+---- انجمن: سرگرمی (/forum-332.html)
+---- موضوع: شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما (/thread-28941.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما - سفیروت - 2017/07/27 06:20 PM

بگید شخصیت فاینال فانتزی شمارو یاده چه شخصیت انیمه ای یا فیلم میندازه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این شباهت ممکنه از لحاظه ظاهری باشه یا حتی تیپ رفتاری یا شخصیتی

RE: شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما - سفیروت - 2017/07/27 06:27 PM

شباهت های سفیروت
به یاکوشیجی تنزن
پرنس نوادا
شوگا

RE: شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما - سفیروت - 2017/07/27 06:30 PM

شباهت وینسنت البته برای منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما - سفیروت - 2017/07/27 06:39 PM

شباهت رافوسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما - Anna Bolena - 2017/07/30 09:36 AM

من وقتی سفیروث رو میبینم یاد سِشامارو تو انیمه اینویاشا میوفتم.شاید چون رنگ موهاشون مثل همه و یا اخلاقشون.کلا خیلی شبیه همند

RE: شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما - سفیروت - 2017/07/31 03:36 PM

(2017/07/30 09:36 AM)Anna Bolena نوشته شده توسط:  من وقتی سفیروث رو میبینم یاد سِشامارو تو انیمه اینویاشا میوفتم.شاید چون رنگ موهاشون مثل همه و یا اخلاقشون.کلا خیلی شبیه همند
آره خیلی شبیه من فقط عکساشو دیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما - HERMAN - 2017/07/31 03:39 PM

کاداج شباهتش بیشتر به یک خانومه تا اقا و به نظر از نسل سامورایی ها میاد چون خوب شمشیر میزنه

من سر این مسئله خودم بار ها سوتی دادم

RE: شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما - سفیروت - 2017/07/31 05:54 PM

کلود با الیجا وود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما - سفیروت - 2017/07/31 06:04 PM

کاداج مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما - سفیروت - 2017/07/31 06:06 PM

وینسنت به کارلا تو عاشقان شیطانی هم شبیه