پارک انیمه
آرزوی انیمه ای! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: آرزوی انیمه ای! (/thread-29408.html)

صفحه‌ها: 1 2

آرزوی انیمه ای! - Aisan - 2017/09/17 02:39 PM

آرزوی انیمه ای شما چیه؟ اگر میتونستید یه آرزو بکنید و یه قابلیت انیمه ای رو داشته باشید چی آرزو میکردید؟!
لطفا آرزوی دیدار کارکتری رو نگید، مثلا اگر میتونستید یه شی انیمه ای داشتید چی انتخاب میکردید؟

RE: آرزوی انیمه ای! - Aisan - 2017/09/17 02:40 PM

من خودم دوست داشتم میزتحریر جودی ابوت رو داشته باشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اتاق آن شرلی رو هم خیلی دوست داشتمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
همین طور قدرت و سرعت مبارزه تیفا رو تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif

RE: آرزوی انیمه ای! - HERMAN - 2017/09/17 02:49 PM

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifارزوی انیمه ای من سفر به دنیای هلسینگ التیمیته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دوست داشتم قابلیت لاوی سان رو تو d gray man داشته باشم 

کی گفته میخوام دیدار کارکتری بگم ؟ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

به عنوان شی هم تمام لوازم کلود که باهاشون تو فاینال فانتزی میجنگه رو میخوام تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: آرزوی انیمه ای! - Judy - 2017/09/17 03:06 PM

خوب دوستداشتم برم دنیای جودی ابوت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ...
قابلیت های آواتار رو داشته باشم ( انیمیشن ولی خوب گفتی قابلیت منم گفتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
و وسائلی که جودی داشته و یا جرویس بهش داده بود رو داشته باشم ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آرزوی انیمه ای! - diana king - 2017/09/17 03:25 PM

من دنیای انیمه ی نوراگامی رو انتخاب میکنم و قابلیت کوریاما میرای توی انیمه کیوکای نوکاناتا روتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
آهان!شمشیر رین هم خیلی باحاله و اون لباس های توی اتک!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
میدونم خیلی قانعممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آرزوی انیمه ای! - shizuko yagami - 2017/09/17 04:26 PM

دوس داشتم برم تو دنیای بونگو استری داگزمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

توانایی هاروکا دوپو توی ایفای کلماتو داشته باشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

برم با فیودور بجنگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یا برم اتک آن تایتان همه ی اونایی که دیوارا رو میپرستیدن رو ببینم بهشون بگم:وات ایز ده یور فاز؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و در راه بشریت بجنگمو این چرتو پرتا...قابلیت غول شدن راینرو داشته باشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یا اینکه برم هایکیو منیجر نکوما بشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخخخخ کوروئومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آرزوی انیمه ای! - myjf - 2017/09/17 06:05 PM

چاکرا                                                             

RE: آرزوی انیمه ای! - lily - 2017/09/17 07:37 PM

بتونم برم توی انیمه ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دفترچه مرگ رو هم داشته باشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آرزوی انیمه ای! - Aisan - 2017/09/18 09:00 AM

دوستان وارد شدن به دنیای انیمه ای یا ملاقات یه کارکتر دیگه خززززز شده لطفا بیخیال شیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چاکرا هم خیلی خفنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آرزوی انیمه ای! - 2rsa - 2017/09/18 12:31 PM

دوست دارم آرتمیس و لباس مدرسه یوکی تو شوالیه خوناشام رو داشته باشم و به مدرسه های خوناشاما برممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه